Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ti hogyan tágítjátok magatokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan tágítjátok magatokat?

Figyelt kérdés

Passzív,meleg srác vagyok és azt szeretném,hogy szex közben könnyen belém lehessen hatolni.Amolyan forró kés a vajba módon.

Hogyan tágítjátok magatokat előtte?

Időnként használtok valamilyen eszközt,hogy szinten tartsátok magatokat,mikor nincs partner?



2018. júl. 10. 23:20
 1/4 anonim ***** válasza:
79%
Én minden zuhanyzásnál meg szoktam magam öklözni. Van 40/7-es dildóm is, amit gyakran használok. Így könnyedén belémvágják a nagy faszt is minden előkészület nélkül ;)
2018. júl. 11. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha egy méretesebb műfaszt rendszeresen használsz akkor nem lesz gond az igazi befogadásával. Engem régebben sokkal gyakrabban dugtak mint mostanában, és még most évekkel később is könnyű "beengedni" valakit amikor már nem vagyok annyira gyakorlatban.
2018. júl. 11. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :)
2018. júl. 11. 13:56
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én snormál szexben aktív vagyok, nem engedek faszt a közelébe, de a dildót szeretem, csakis egyedül. 22 hosszú, 6 cm vastag. Ha már jól megy, ujjazom magam, próbálgatom az öklöt (még nem jött össze), a végén pedig ujjal szétfeszítem, és nézem, hogy kandikál ki az ánuszrózsa
2020. szept. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!