Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Férfiként milyen érzés amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiként milyen érzés amikor egy másik férfi beléd élvez?

Figyelt kérdés
Érdekelne. (21F)

2018. júl. 6. 11:27
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Szájba valam felúlmúlhatatlanul csodálatos érzés, annak aki szereti a férfimagot.
2018. júl. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Konkretan fizikailag en nem erzek semmit. 24f
2018. júl. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én sem érzem.
2018. júl. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Kipróbálnám

46F

2018. júl. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ki probálnám 18f
2018. júl. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Fizikailag nem érzek semmit, érzelmileg viszont óriási élmény. :)
2018. júl. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Magát a spriccelést befelé tényleg nem feltétlenül lehet mindig érezni, de a másik reakcióiból: a gyorsuló mozgásából, a keményedő péniszéből egyértelmű kell legyen, ahogy közeledik az élvezéshez, vagy hogy mikor éri el azt. Nekem passzívként ez talán a kedvenc részem az egész együttlétből. Pedig nyilván az is nagyon jó érzés mondjuk, amikor én megyek el, de egy szeretkezés csúcspontja fizikailag és érzelmileg is mégis inkább az szerintem, amikor az aktív fél beleélvez a párjába a végén.
2018. júl. 8. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
kipróbálnám passzívként:)
2018. júl. 9. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!