Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért a kevésbé jó kinézetű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért a kevésbé jó kinézetű melegek fekszenek össze bárkivel, és nem válogatják meg a partnereiket?

Figyelt kérdés

... és a jó pasik meg mindig megválogatják a partnereiket?


Azt mondják, hogy megtehetik, de tényleg ennyire nagy úr a szex iránti vágy a "rossz" pasik körében? Én eléggé elhíztam az utóbbi időben, de még így se visz rá semmi, hogy bárkivel összefeküdjek, pedig már lassan megőrülök a jó pasik utáni sóvárgástól.


2018. jún. 30. 09:48
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sok olyan ember van aki nem néz ki jól mégis azt gondolja... MIkor pl kiírja egy dagadt pasi, hogy csak vékonyak, stb. Jót nevetek, mert ő miért gondolja, hogy majd pont ő fog kelleni egy szexi srácnak, aztán rájövök, hogy sose lehet tudni.

Én nem tartom magam jó pasinak se de rossznak se. Ennek ellenére nagyon sok olyan sráccal voltam, akiről meggyőződésem volt hogy nem kellenék neki. Aztán kellettem :D Szóval sose lehet tudni. :)

2018. jún. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem nézik ki jól, mégsem fekszem össze akárkivel. (Nem értem a kérdést.) Elhízva ugyan nem vagyok, de utasítottam vissza izmos pasit is, mert 5 perc chat után senkivel nem fogok dugni. Illetve most nem írok példákat, de tudnak olyan dolgokat mondani, ami miatt 0 perc alatt vissza lehet pottyanni a földre a rózsaszín felhők közül és rá lehet jönni, hogy nem is kívánod igazán.


Azt nem nevezném megválogatásnak, hogy kiszelektálnak valakit a csúnyasága miatt, a jóképűvel meg kettyintenek. (Miközben a jóképű is lehet ugyanolyan link alak, mint a csúnya.) Inkább csak azt jelenti, hogy a külsőre hajtanak, de ugyanúgy összefekszenek akárkivel, ha az jól néz ki.

2018. jún. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!