Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, leszbikusok hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, leszbikusok hogy reagálnátok ha az igaz szerelmeteket elrabolnák, és erőszakkal átműtenék férfivá, nővé?

Figyelt kérdés
Egy film kapcsán gondolkoztam el ezen. Tehát férfiak esetében nő lenne, nők esetében férfi. Nem tehet róla, és ő életetek szerelme.
2018. jún. 6. 19:24
 1/7 anonim ***** válasza:
69%
Miután kiszabadult összedobnánk a pénzt a visszaműtésre.
2018. jún. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És hogyha nem bírná a műtétet? Lelkileg vagy fizikailag. Elképzelhető hogy az érzések fontosabbak, vagy mindenképp szakítás lenne a vége mert ő már nem az ő nő, férfi akit szerettek?
2018. jún. 6. 19:36
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Ha ő életem szerelme, ilyen tündérmese szinten, akkor nyilván nem hagynám el. Ugyanaz az ember marad, nem a neme teszi azzá, aki. Bár tudom mások szerint nem így van, de azokat lexarom.
2018. jún. 6. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Még jó hogy elméleti kérdés, mert a tökömsetudja erre a választ.

Valszeg átmennék beteg, agresszív állatba és felkeresnék mindenkit akinek köze volt ehhez, majd teszek róla hogy megbánják azt amit tettek.

Persze csak azután hogy a párom lelkileg rendben lesz. Bár egy ilyen után nem tudom ki maradna ép lelkileg, bármilyen segítséget kap...


Egyébként engem csak az a gondolat bántana hogy ez a páromnak lenne a legnehezebb. Amúgy meg a külsejét elfogadnám könnyen és nem hiszem hogy bármi is változna köztünk érzelmileg.


Najó ebbe túlságosan is mélyen belementem, mert ez egy baromság.. xd

2018. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%

Csak szólok,hogy akit nem érdekel a párja neme az se nem leszbikus,se nem meleg,hanem pánszexuális. Vagyis értrlmetlen a kérdés.


Egy heteró pasi mit csinálna ha nőjét férfivá műtnék?

2018. jún. 6. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
94%
En ha csajomat mutenek nem bannam de mashoz mennek hozza gyerekek miatt.
2018. jún. 7. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ha ez megtörténne, akkor nekem nem biztos, hogy a nemváltással lenne a legnagyobb bajom. Első körben rendőrségi eljárást kellene indítani a tettes ellen. Plusz ha az egész illegálisan történt, akkor ki tudja, hogy milyen helyen, milyen eszközökkel műtötték, ergo milyen felülfertőződési esélyei vannak a páromnak. Lehet, hogy hónapokat kell majd kórházban töltenie.

Feldolgozni egy párkapcsolatban azt a traumát, hogy elrabolták a szerelmemet és erőszakkal az akarata elleni dolgokat tettek vele... nem is hiszem, hogy ez menne segítség nélkül. Valószínűleg szakemberhez kellene fordulnunk mindkettőnknek, hogy fel tudjuk ezt dolgozni. Fizikailag, lelkileg ez így borzalmas lenne.

Hosszútávon nem tudom, hogy hogyan oldanánk ezt meg, de ha "életem szerelméről" van szó, akkor (ha szükséges szakember segítségével) mindent megtennénk azért, hogy ezt a lelki sebet enyhítsük és a kapcsolatunk még szorosabb legyen. Biztosan tudnánk technikákat alkalmazni arra, hogy a szex is működjön, még ha nem is úgy, ahogy az előtt.

2018. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!