Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi lesz a melegek (és az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lesz a melegek (és az LMBTQ-emberek) sorsa itthon az elkövetkezendő négy évben?

Figyelt kérdés
2018. jún. 4. 20:22
1 2
 11/18 October15 ***** válasza:
82%

Szerintem pont ugyanakkora esélyetek van erre mint tudom is én a kajakosoknak. :D Viktátor pont magasról tesz rá, hogy ki az új ellenség csak legyen már valaki.


26F

2018. jún. 5. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 October15 ***** válasza:
100%
10.: De hát pont nekik politizál a Fidesz. :D Anno a KDNP-nek volt egy olyan haluja, hogy adóztatni kellene a szingliket mert, hogy nincs gyerekük. XD Vajon ez a melegekre is érvényes lett volna?
2018. jún. 5. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:

Arra gondoltam, hogy a családtervezés szempontjából (szülj 2-3 gyereket) ellenségképnek beállítanak mindenkit, aki nem házas vagy nincs gyereke. Szingliadó esetleg? És esetleg a homoszexualitást mint önzést állítanák be, mondván nem hajlandóak szaporodni


Az én nagymamám leszbikusként nem tart betegnek vagy bűnösnek, csak önzőnek, mert nem alapítok családot. Amikor magyaráztam neki, hogy én sosem tudnék beleszeretni férfibe, az volt válasza, hogy "Na és? Azt hiszed, én szerelmes voltam nagyapádba? Férjhez kellett menni és gyerekeket szülni. Az nem érdekelt senkit, hogy én akarok-e vagy sem." Szerintem Orbán is hasonló mentalitást fog kivetíteni. Miért nem nyomják el, miért nem áldozzák fel magukat a "szent ügyért"?

2018. jún. 5. 06:30
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

A szingliadót már bevezették. Úgy hívják, hogy CSOK. A nagy családot tervezők a gyereknevelős éveikre a 10 milliós alap háztámogatás formájában gyakorlatilag kapnak havi 50 ezer forint kedvezményt a mindenkori magyar adóból.


Szóval úgy is megtudsz valakit adóztatni, ha szimplán kizárod egy komoly adókedvezményből. Felesleges volna ez után még külön szingli és meleg adót kivetni.

2018. jún. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

A jelenlegi hatalom mélyen hallgat a meleg témáról. Gyakorlatilag kimerül annyiban, hogy a pride napján egy fél perces tudósítást mutatnak a közszolgálati híradókban, szinte csak említés szinten.

Nem hinném, hogy bármiféle változás bekövetkezne. Valszeg úgy vannak vele, hogy 2009-ben bevezették a bejegyzett élettársi kapcsolatot, ezt megkaptuk, ha akarunk éljünk vele, cserébe pedig éljünk úgy, mintha nem is léteznénk.

2018. jún. 5. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is pont a bejegyzett élettársi kapcsolat jutott eszembe, meg az a beszéd, amiben Vityó fennhangon szónokolta, hogy nem hagyhatjuk, hogy Magyarországot megfertőzzék a migránsok többek között homofóbiával.:D Szerintem a melegek hidegen hagyják a Fideszt, tudják, hogy társadalmilag arra a szintre azért már eljutottunk, hogy ez a fajta gyűlöletkampány ne legyen működőképes, valószínűleg szét is lennének szedve érte.
2018. jún. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
82%
Eltudom képzelni a plakátot. Tönkreteszik a magyar nemzet szaporodását. STOP melegek
2018. jún. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem a legtöbb ember elfogadó, ami nem azt jelenti, hogy tolerálja a magamutogatós, feltűnösködő provokáló viselkedést. Aki meg ezt teszi, vállalja a következményeket!
2018. okt. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!