Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mi kell ahhoz, hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi kell ahhoz, hogy valaki "államilag elismert" homoszexuális legyen?

Figyelt kérdés

[link]

Ebben a cikkben azt írják, hogy Törökországban egy férfit akkor fogadnak el homoszexuálisként, hogyha nincs szakálla és nem férfias (vagyis nem úgy néz ki, mint egy "normális homoszexuális"), átad egy képet amiben női ruhában van, vagy ha átad egy képet amin szexel egy másik férfival, de akkor is kikötés, hogy a passzív félnek kell lennie és az arcoknak látszódniuk kell.

Magyarországon milyen szempontoknak kell megfelelni, hogy valaki "hivatalosan" is homoszexuális legyen?

Kérlek amennyiben ellenvetéseteket akarjátok leírni, azt kérlek kúltúrált formában tegyétek. Senki se szeretné ha mo*cskos buz*izásba és büdös homofóbozásba és hasonló sárdobálásba menne át a beszélgetés.



2018. jún. 3. 00:46
 1/10 anonim ***** válasza:
23%
Fasz(om) a seggebe?!
2018. jún. 3. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nincs. A cikk is arról szól, hogy milyen korlátoltak a törökök.
2018. jún. 3. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk (szerintem) egyedül azzal lehet egy meleg "államilag elismert", ha a párjával bejegyzett élettársi kapcsolatot köt, hiszen ebben az egy esetben van hivatalos nyoma az irányultságának.
2018. jún. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Magyarországon olyan, hogy "államilag elismert homoszexuális" kategória nem létezik. Senkinek sem jegyzik hivatalosan a szexuális orientációját. Alapjogokba ütközne.

A bejegyzett élettársi kapcsolatban sem az egyén szexuális orientációját dokumentálják, hanem az élettársi kapcsolat tényét, létrejöttét. Noha az egyikből következik a másik.

Tehát nem azt rögzítik, hogy 'Kovács János' 25 éves férfi homoszexuális, hanem hogy élettársi kapcsolatot létesített 'Tóth Józseffel', és ennek következményeként egyéb jogok illetik meg.

Egyébként nekem papírom van róla, hogy meleg vagyok. :) Igaz, háziorvosi és pszichiáteri szakvélemény, nem "államilag elismert" dokumentáció (mert ilyen nem létezik).

Az én történetem kísértetiesen hasonlított a cikkben leírt sztorihoz, ami a sorozást illeti. Nekem is bizonygatnom kellett, hogy tényleg meleg vagyok, nem kamuzok. :) Igaz, nem fényképekkel vagy helyszínen bemutatott csókolózással, csak pszichiáteri szakvéleménnyel.

Erről bővebben itt (korábbi, kapcsolódó kérdés):

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__homoszexualitas_..

(Vagy a keresőbe írd be, hogy katonaság, melegség. A 10-es és a 15-ös válasz az enyém.)

A sorozás végén, mikor a megállapított és orvosi papírokkal is "hivatalosan" dokumentált homoszexualitásom miatt sorkatonai szolgálatra ALKALMATLAN minősítést kaptam, akkor a sorozóbizottság úgy köszönt el tőlem, hogy: "Viszont látásra, és jobbulást, jó egészséget kívánunk Önnek!" :) Mint ha ez egy megfázás lenne, amiből ki lehet gyógyulni. XD

2018. jún. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
És mitől lesz valaki államilag elismert heteroszexuális? Elolvasva a cikket, mindig meg kell döbbennem az emberi ostobaságon.
2018. jún. 3. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Igazatok van, nagyon rosszul fogalmaztam, nem az államilag elismert a helyes kifejezés, de szerencsére értettétek hogy mire gondolok.

Köszönöm a válaszaitokat!

2018. jún. 3. 17:05
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Jobb ezt nem reklámozni, mert előfordulhat a jövőben, hogy durván diszkriminalizálni fognak minket.
2018. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
AZTAA! Nah ez a durva. Milyen szar már h a passzív már is nő XDD és rögtön kevesebbe nézik. Nagyon durva :D
2018. jún. 4. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 dan820 válasza:
100%
OKJ
2018. jún. 9. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincs államilag elismert homoszexualítás. A legtöbb, hogy bejegyzik az élettársi kapcsolatot két azonos nemű ember között.
2018. jún. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!