Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van-e még olyan pesti értelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van-e még olyan pesti értelmes ember?

Figyelt kérdés
Mivel ismét egyedul maradtam és ennek már több, mint fél éve, szeretnék ismerkedni és nyitni egy új párkapcsolat felé.Olyan felé, ami bizalmon, összhangon, lelki és baráti , emberi értékeken alapul. Szomorúan látom, hogy évek óta rosszabb minden.Csak az instant szex és az anyagiasság felé mozdul minden. Nem vagyok huszonéves már, nem járok meleg helyekre, szaunákba stb, akkor egyáltalán hol , melyik társkeresőn lenne mód ismerkedni olyanokkal, akik nem farokvezéreltek, hanem az emberre is kíváncsiak ?
2018. máj. 13. 07:41
 1/1 Thillmin ***** válasza:
100%
Mindegyik társkeresőn vannak mindenféle emberek. Senki nem tilthatja meg a farokvezérelteknek, hogy egyik vagy másik oldalon regisztráljanak... Mindezekkel együtt valamiért a Planet Romeo-n több olyannal találkozom, akit előbb érdekel a személyem, mint a testem.
2018. máj. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!