Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Alsonadrag fetish?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Alsonadrag fetish?

Figyelt kérdés
Fiuk, akiknek alsonadrag fetishuk van, Ti milyen markaju, szinu, szabasu alsot hordtok? Esetleg kep-et tudtok linkelni ?

2018. ápr. 17. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nincs alsónadrág fétisem, de nem tudom letagadni hogy jól és izgatóan néz ki egy remekül álló alsó.

A volt párom volt alsónadrág fétises. Imádta az összeset szinte... Ő legtöbbször jockstrap-et, tangát hordott. Azt már be se tudom határolni hogy milyen színűt... Mindenfélét.

Elmondása szerint jól érzi magát benne, illetve huncutabbnak.


Ez a fétise leginkább rám hatott ki a legjobban.

Hetente minimum egyszer elhurcolt gatyákat vásárolni, és órákat nézegette rajtam hogy mik állnak jól illetve szexin. Nem ellenkeztem, jó volt hogy ezzel hatottam rá szexuálisan is.

Leginkább sima boxert hordtam, főképp feketét és rövid szabásút de igazából volt mindenféle... A szimpla dizájn férfiasabb szerintem.

Ezekből SAXX, ritkán Calvin Klein, MST, Tommy Hilfiger, Levi's és a hasonló márkájúakat.

Ezeken kívül én is hordtam ritkán jockstrap-et, csípőboxert, khmtangátkhm, passzosat stb...


Ezeken kívül rám tunkolt még egy egyedi szabásút.

Pont az én méreteimre, színekre, saját névvel és egyebek.

Remélem kielégített a válasz.

2018. ápr. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Calvin Klein mindenféle színben nagyon tetszik! nagyon be tud jönni a boxer fazon egy pasin!
2018. ápr. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Márka szín szint mindegy. A lényeg, hogy szűk legyen.


[link]


[link]


[link]

2018. ápr. 17. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem a fehér fecskeforma jön be főleg ha kicsit látszik a szőr
2018. ápr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is igen erős alsónadrág fétisem van, főleg a slicceseket szeretem.
2018. ápr. 18. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Tapadó boxer a kedvencem🙂
2018. ápr. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan meleg férfi, aki nem gerjed a szép alsónadrágokra? Én ha már a kirakatban, vagy az üzletben meglátom, hatalmas erekcióm támad, és alig várom, hogy hazaérkezzem vele és gelprónáljassam a tükör előtt. Utána órákig szoktam felavatni az új gatyeszt.
2018. ápr. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
legjobb ha tanga, és legyen minél vékonyabb pántú
2020. ápr. 13. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 speedomania ***** válasza:

Engem pl a szűk alsónadrágok és főleg a szűk boxerek a legkevésbé izgatnak.

Sokkal szexibb egy kevésbé szűk fecske, vagy egy kicsit lazább rövidebb boxer. És nagyon izgató a vékony szélű fecske is. Jockstrapek és tangák (thongs) is nagyon jók. Azok szűken is :)

jan. 11. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!