Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, de miért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, de miért?

Figyelt kérdés
Miért nem jönnek el a találkozóra vagy mondják le a tali előtt/tűnnek el a pasik???!!!! Miért? Tud valaki erre nekem válaszolni? Főleg romeós felhasználókra gondoltam.

2018. ápr. 2. 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sok a kamus.
2018. ápr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert addig beszéli a találkozót, amíg huzogatja a kis lőcsét. Aztán mikor elélvez, elmegy a kedve az egésztől.

Sajnos én is ilyen voltam régen, de aztán elmentem találkozókra :)

2018. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez számomra is ismerős :) Figyelni kell, hogy nehogy kamuprofilokat fogj ki, és várni a talival. Akit váratsz és kamu az úgyis eltűnik idővel. Vannak olyan nyomik akik kamuképekkel nyomulnak és utána élvezik hogy szivathatnak. Győződj meg róla, hogy valódi-e az illető akivel beszélsz :) Sajnos nincs tökéletes recept a kivédésre. 23F
2018. ápr. 2. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat, mindenkinek ment a zöld kéz! ^.^
2018. ápr. 2. 16:02
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Sorolom a lehetőségeket:


- Alacsony önbizalom;

- Csak az interneten meri megélni homoszexuális hajlamait;

- Ha szex a téma, akkor addig vagy jó, még a monitor előtt kiveri;

- Házas/barátnője van;

- Attól tart, ha találkozik veled akkor mindenki más levágja, hogy nem haverok vagytok, hanem randiztok;

- Hazudik magáról, és ha elmenne, akkor kiderülne;

- Korábban már ismerkedtetek, csak átvágott.


Leírom az én hozzáállásomat a dologhoz:

Nekem van fent fényképem, ezáltal sokkal népszerűbb is vagyok azoknál, akiknek nincs. Nem szoktam másokra ráírni, inkább megvárom, hogy ők írjanak rám. Mindig 20-25 km-es körzetből keresek, mert ez az a távolság, amit akkor is hajlandó vagyok megtenni, ha mondjuk csak elmegyek kerékpározni. Akinél úgy érzem nem hajlandó egy buszra felülni, vagy folyamatosan keresi azokat a lehetőségeket, amelyek által nemet mondhat a találkozóra, attól elköszönök.


Fénykép. Ez az alap. Leírni bármit lehet, profilra bármi kitölthető. Az, hogy igényes, ápolt, mások szerint jóképű még nem jelenti, hogy neked nem lehet igénytelen és ronda. Amikor már 10 ezer forintért kapsz egy fényképezős mobiltelefont, akkor nem fogadom el azt, hogy neki nincs képe az arcáról. Főleg akkor, ha egy egész galéria van a testéről, nemi szervéről. A fénykép egy alap, ami által eldöntheted, hogy bejön-e neked, vagy esetleg megér-e egy találkozót. Ha valaki nem ad fényképet magáról, akkor 3-4 levelezésig jut maximum el, mert ott lezárom a beszélgetést. Ha van képe, és átvág, akkor legközelebb ha megint rám ír, akkor felismerem. Ha nincs képe, nincs ismerkedés, így elkerülhető, hogy találkozót beszélsz meg, és nem jön el, aztán újraregisztrált, és ismét megcsinálja veled.


A kommunikáció minősége sem milyen. Ugyan párkapcsolatot szeretnék, de azért addig, még nem jön össze azért szeretném, ha lenne nemi életem. Itt is könnyen kiszúrhatóak, akikkel nem érdemes foglalkozni. Aki csak a szexről tud beszélni, s arról is csak elég gusztustalan szóhasználattal, az vagy az a fajta, aki dumáltatni akar, még kiveri a monitor előtt, vagy pedig az, akit annyira rángat a kangörcs, hogy rögtön ugorj, és szexeljetek.

Ha nem párkapcsolat a cél, akkor érdemes azokkal foglalkozni, akik szexet keresnek, de ezen belül nem egy alkalmat. Ezekre jellemző, hogy megmeri mutatni magát, mer veled találkozni, és nem fog eltűnni, ha nem ugrasz rögtön. Itt is érdemes figyelni a jelekre, s rögtön az elején megkérdezni független-e, vagy azt, hogy bevállalod-e, hogy valakinek a férfi szeretője leszel.


Ami fontos:

Akármilyen kapcsolatot kezdeményezel mindkettőtök részéről legyen hajlandóság kompromisszumokra. Például ne az legyen a fontos ő mikor tud veled találkozni. Esetleg ne az legyen, hogy ha nagyobb a távolság, akkor elvárja, hogy utazz hozzá, de ő a lábát nem hajlandó kitenni a küszöbön.


30/F

2018. ápr. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

5ös válaszoló: köszönöm szépen a részletes kifejtésed!

A legutóbb is az volt, hogy volt valaki aki rámírt, küldött képeket is (nem volt fent neki), és találkozni akart. 1 nap levelezés után. Mikor megírtam neki, hogy nem jó ez a hétvége, mert programjaim vannak, akkor megsértődött és eltűnt. Aztán volt olyan, aki meg azt mondta köszi, hogy írtál, de sok dolgom van, majd válaszolok, azóta is válaszol.

Annyira megundorodtam ezektől az élményektől, hogy töröltem magam romeróról. Soha többé nem akarok interneten ismerkedni, akkor inkább egyedülálló maradok életem végéig! :(

2018. ápr. 2. 17:55
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én 12 éve ismerkedek lassan, ebből egy darab másfél éves párkapcsolatot tudok felmutatni.

Kiábrándulni kiábrándultam, de mindig úgy állok hozzá, hogy ha én ilyen vagyok, akkor nem hiszem el, hogy nincsen rajtam kívül más, aki így gondolkodna. Fel kell venni a bunkó stílust a bunkókkal szemben, és túl kell lépni rajtuk. A találkozóig pedig semmiben nem szabad reménykedni, így nincs pofára esés. Mindezek mellett én azt szoktam csinálni, hogy belépek az oldalra, aztán youtube-on nézek videókat, zenét hallgatok, takarítom a szobámat, esetleg filmet, sorozatot nézek, s negyed vagy fél óránként ránézek, hogy írt-e rám valaki.


Ez a "törlöm magam mindenhonnan és soha nem használok társkeresőt" gondolkodás nem fog működni, mert elég egy olyan férfit meglátnod az utcán, vagy a boltban, aki megtetszik neked, s rögtön elkezd hiányozni a lehetőség, hogy legyen valakid.

A legrosszabb persze az, hogy a melegek ismerkedési esélyei 95%-ban a meleg társkeresők jelentik, amely tulajdonképpen nem más, mint egy húspiac. Egy olyan húspiac, ahol bármit írhatsz, bárhogyan viselkedhetsz, hiszen csak sokan virtuális chat felület, ahol nem kell figyelni a viselkedésre, mint a hétköznapi életben. Volt egy-két férfi, aki bunkó volt velem, aztán közös ismerős lévén találkozva vele rájöttem teljesen normálisan viselkedik a hétköznapokban.

És itt csúszik el az egész online ismerkedési dolog, mert a melegeknek nincs meg a lehetőségük, hogy valakit úgy ismerjenek meg, hogy találkoznak valahol: boltban, munkahelyen, közös ismerős által.


5-ös voltam.

2018. ápr. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Legjobb barátom által tudom, hogy ez a heteró társkeresőkön is elég gyakori jelenség, szóval... ja. sajnos a társkeresőkkel nehéz komoly, normális kapcsolatot találni. Ez tény :/
2018. ápr. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Arról nem is beszélve, amikor olyan társkeresőt találsz, amin engedélyezve van az intim képek. Az az az arány, hogy 10 felhasználóból 7-nek van képe. Abból a 7-ből 6-nak profilképnek testkép, nemi szerv, hátsó fertály van beállítva, s a maradék egynek meg normál arckép.


Én annak idején regisztráltam heteroszexuális társkeresőre, ámbár nem társkeresési céllal. Na ott kb. ugyanaz ment, mint a fent említett meleg társkeresőn. Engedélyezve voltak az intim képek, így a képpel rendelkezők 90%-ának nem arckép volt kinn, hanem a testéről, nemi szervéről profilképnek beállított kép.

2018. ápr. 3. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Ilyen kamus emberekbe én is sokszor belefutottam régebben. Ahogy előttem is írták lehet pl az az oka hogy kanosan írja találkozzunk.... lerendezi magát utána már nem érdekli a dolog, vagy csak szimplán inába száll a bátorsága mikor el kéne menni találkozni a másikkal, ez főleg a másnapra megbeszélt randiknál volt jellemző. Aki nem akar telefonszámot cserélni vagy arcos fotót küldeni az nagy valószínűséggel kamus. Bár volt rá példa hogy eljött csak nem mert képet küldeni mert fél a lebukástól ez a biszexekre jellemző.


Én mindig elmentem a megbeszélt randira akkor is ha nem volt épp kedvem ,és a legjobb szexkalandok néha pont ezek közül kerültek ki :)


A kamusokat úgy védtem ki hogy cseréltünk telefonszámot és felhívtam mielőtt elindultam hogy szia most indulok... Így nem mentem potyára és még pluszba olyan helyet beszéltem meg ami nekem nincs messze ha mégse jön el ne menjenek el órák az utazással.

2018. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!