Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Lányok meleg barátja?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok meleg barátja?

Figyelt kérdés
Lányok, ti miért szeretnétek meleg barátot?

2018. ápr. 1. 22:27
 1/10 anonim ***** válasza:
8%
nem szeretnénk
2018. ápr. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
A kérdés azon lányoknak szól, akik szeretnének.😃
2018. ápr. 1. 22:32
 3/10 anonim ***** válasza:
9%
Te most kajak így csajozol?
2018. ápr. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért szeretnének meleg barátot mert megkapják a férfi véleményt úgy, hogy sosem fognak rájuk nyomulni.
2018. ápr. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tapasztalom, hogy nagyon kevés ember vállalja fel ezt (még a budapesti, fiatal értelmiség körében is) emiatt egy csomószor sztereotípiák mentén ítélik meg a melegeket.


Azt gondolják sokan, hogy "a melegek lányosak" és "a melegeknek vékony hangja van" és "a melegek divatosak, sminkelik magukat és retiküllel járnak".

Aztán az emberek, révén nem tudják, hogy ismernek x meleget aki egyáltalán nem ilyen, ez alapján ítélik meg őket.

A hetero férfiak többségének ez nem nagyon tetszik.

A hetero nők többsége meg odavan ezért.


(Egy szóval sem mondtam és nem is mondom, hogy probléma, ha valakire igazak ezek a sztereotípiák. De lassúk be, a melegek 99%-a nem ilyen.)


/Egy meleg srác.

2018. ápr. 2. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Van egy meleg pár akik a barátaim.Nem ezért lettek a barátaim, sokáig nem is tudtam.Egyikükről sejtettem de nem gondoltam, hogy ők egy pár.

Nagyon emberiek, empatikusak, segítőkészek, szerintem nagyon jó emberek.

Sose akartam meleg barátot nem ez alapján köttetnek a barátságok.

2018. ápr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Akkor ez full sztereotípia?
2018. ápr. 2. 14:30
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb barátom meleg.Nem azért mert szerettem volna,hogy meleg legyen a legjobb baratom,de így alakult. Jó érzés úgy beszélgetni valakivel nyíltan,aki nem nyomúl rám.Tanacsokat adunk egymásnak,nagyon jól kijövünk. Én 30,ő 38 éves. És ez a barátság már több mint 10 éves. Sosem csinálnám vissza.
2018. ápr. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem keresek kifejezetten meleg barátot,mégis sok meleg barátom van,de nem azért mert melegek,hanem mert megértjük,kedveljük egymást,és ahogy előttem írták férfivéleményt,gondolkodásmódot kapok anélkül hogy nyomulnának vagy tennék az agyukat hogy meghódítsanak,és álatalában kedvesek,tisztelik a nőket stb.

26/N

2018. ápr. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Anita2431 válasza:
100%
A nők azért vágynak egy meleg barátra, mert képesek elfogulatlan tanácsokat adni, szemben a többi baráttal.
2018. máj. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!