Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Úgy érzem meleg vagyok, de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem meleg vagyok, de nehezen fogadom el magam. Amolyan végső próbaként érdemes lenne lefeküdni egy nővel?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon szimpatikus nő, jó barátságba kerültem vele az utóbbi hónapokban, rólam és a beállítottságomról is sokat beszélgettünk,mindent tud rólam. Szeretném megkérni,hogy feküdjön le velem,hogy lássam,hogy érzem magam nővel, akiben bízok és kötődöm hozzá.Érdemes,vagy rossz élmény lesz?A fiúkhoz jobban vonzódom, eddig 2 fiúval voltam, nővel még soha.

21/F



2018. márc. 26. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha elfojtod magadban, abból súlyos lelki problémád adódik és az meg fog jelenni testi tünetekben is. Mellesleg a nemi identitásunk többnyire odafentről meg van írva, ez mindenkinek tanuló-tanító folyamat idelent. Úgyhogy élj bátran. ;-)
2018. máj. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Lacás1976 ***** válasza:
100%

Szia

Minden melegnek át kell esni azon a folyamaton ami oda vezet hogy a végén elfogadja magát. Ennek vannak különböző szakaszai. Ez időben és nehézségben mindenkinél eltérő. Van aki már 15 éves korában elfogadta magát minden nehézség nélkül, de olyan is akinek évtizedek kellenek ehhez. Nekem is kellett pár év hozzá. Te már tudod hogy a fiúk érdekelnek jobban de még bizonytalan vagy. Ha úgy érzed próbáld, ki huszonévesen én is megdugtam egy prostit kíváncsiságból még el is tudtam élvezni benne (gumival természetesen) de maradtam a fiúknál:) Eleinte még biszexnek gondoltam magam ma azt mondom full meleg vagyok. Mindent saját tapasztalataim alapján mondtam. Ha bármi részlet érdekel írhatsz nyugodtan privátba is.

2018. máj. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!