Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melyik meleg szaunába érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik meleg szaunába érdemes menni ha dugásra vágysz?

Figyelt kérdés

Hova érdemes menni, Szauna69 vagy Magnum? Nemvoltam még de hajt a kiváncsiság.

Csak azért mennék hogy lazán szabadon szexelhessek ott férfiakkal akár többel is egyszerre.

Mennyi esélyem volna ott 20 éves szűz passzívként?

A sötétszobákban valóban annyira sötét van hogy egyáltanán senkit nem lehet látni? Hányan lehetnek ott bent, gruppenszex is előfordulhat?

A tapasztalataitokat várom.



2018. márc. 25. 21:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Mindkettő-ben ugyan akkora az esély. Van esélyed de valószínűleg nem fognak baszakodni hogy szűz vagy hanem dúr bele lesz. Nem, annyira nincs, csak annyira hogy még láss (jobb helyeken) mondjuk láttam már olyat ahol teljesen sötét volt és amikor fényt csináltam telóval jobb is volt fény nélkül. Teljesen változó az emberek száma naptól és órától is függ il előfordulhat de inkább coxxban a groupen.
2018. márc. 25. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
37%

Olyan van, hogy elmegyek és anonim módon ismeretlenül csak megdugják a torkom?

Hetero vagyok, de NAGYON ki akarom próbálni viszont teljes diszkréció mellett.

Kb úgy hogy egy ismeretlen csak szó nélkül letolja a torkomon... hol lehetne ilyet?

2018. márc. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
88%
Azt inkább coxx-ban fogod tudni kipróbálni.
2018. márc. 26. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Lacás1976 ***** válasza:
91%

Én régen a szauna69 be jártam többet ott több fiatalabb pasi szokott lenni de a magnumból is vannak jó élményeim:) A sötétszoba tényleg sötét. szűz fiúcskaként én elkerülném, a vén perverzek szoktak oda beülni szopni. Ha elmész menj hátra a kabinokhoz sétálgass kicsit ha valaki tetszik szemezz vele és menj be egy üres kabinba, ha te is bejössz neki utánad megy. Még a gloryhole kabinokba lehet jól játszadozni a farkakkal amiket átdugnak a lyukon :)


Ami a legfontosabb a pultostól vegyél sok óvszert és használt mindenhez mindenkihez ha valaki anélkül akarja mondj nemet.

2018. márc. 27. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez nekem is nagy vágyam! Sokat fantáziálok róla,hogy eggy ismeretlen helyen,ismeretlen ember jól megszpat,és közbe iszonyú keményen "pumpálják" a popsim. :)
2018. márc. 27. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
71%
Az a baj, hogy a Magnumban csak egy függőágy van.
2018. márc. 31. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
76%

#2

Az nem baj, hogy ezt a vágyadat heti, napi szinten leírod. A probléma, hogy hetronak mondod magad, holott már többen, köztük én is, leírtuk, felejtsd el, hogy hetero vagy. Minimum biszex vagy, egy hetero nem vágyik arra, hogy valaki megdugja a torkát.

2018. márc. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Es sz*pni hol lehet fiatalokat? :D

Szolnak elvezes elott vagy a szamba g*ciznek rogton es nyeljem?

Valaki tapasztalt segitene h kene ezt elkepzeljem? :D

2018. máj. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
62%
Megbeszélitek hogy fröccsenés előtt szóljon/jelezzen de sztem egy elárasztás elég feltűnő jelenség :D
2018. máj. 20. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Magnum szauna egyértelmű. Nekem is jött össze ott 2 alkalom
2019. márc. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!