Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek, ti milyen fiút...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek, ti milyen fiút képzeltek el magatok mellé?

Figyelt kérdés

Milyen legyen belsőleg-külsőleg?


Itt nem arról van szó, hogy mi szexuálisan a vonzó, hanem hogy milyen kinézetű fiút képzeltek el magatok mellé.


Mert lehet, hogy egy 2 méteres srác vonzóbb szexuálisan, mint egy 170 centis, de ugye egy 2 méteres srácot nem mindenki tud magam mellé elképzelni.


2018. márc. 3. 13:55
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

külsőleg: MAGAS, a 2 méter pont ideális, ugyanis én is 190 cm vagyok :D vékony vagy átlagos testalkatú, bár nálam legyen kicsit nagyobb darab, én ugyanis elég vékony vagyok. szemszín, hajszín nem számít, a borosta pluszpont, öltözködjön jól és legyen jó illata. szerintem annál jobb bók nincs mit mikor valaki megdicséri az illatod. :D


belsőleg: kedves, intelligens, magabiztos, jó humorú, türelmes, beszédes, legyen nagyjából hasonló érdeklődési körünk, lehetőleg hasonló zenei ízlésünk - ez fontos! szeresse az állatokat, ja és mindenképp nálam 2-5 évvel idősebb. nem tudom ez a belsőleg számomra kicsit megfoghatatlan, mert most itt pár szóban tök nehéz leírást adni és úgyis csak az ilyen átlagos jó tulajdonságok jutnak az ember eszébe.

21/f

2018. márc. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem a lényeg, hogy vékony legyen és megbízható :) A többi majd alakul:P
2018. márc. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Legyen egy kissé kreol, aktív, szeretettel és ügyesen csinálja. Átlagos testalkatú. Hűséges legyen, kiszámítható és szeressen.
2018. márc. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Külsőre? Adam Lambert jöhetne....
2018. márc. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
78%

178-185 magas, jó alkatú sem vékony, sem vastag, arányos, nagy farok, szép szemek nem tudom nincs ideálom.

A fiatal George Michael is baromira bejött egy isten volt.

Adam Lambert ahogy említettem.

Jesus Luz brazil modell.

Christopher Bailey divattervező pedig épp törékeny és szőke hajú.

Nicholas Ghesquiere francia divattervező is bejövős.

Határozott természetű, nem átlagos, aki mindig csinál valamit pörög karrierista, bulizósabb, de nyugodt természet ugyanakkor értékelje a pillanatokat együtt, jó legyen az ágyban egy vadállat.

2018. márc. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
78%

Külsőleg nem túl magas, vékony, helyes (kicsit kisfiús) arcú.

Belsőleg kedves, romantikus, nem árt ha valamennyire intelligens is.

28/f

2018. márc. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Király Péter 1 ***** válasza:
78%
Szőrös mellkasút mindenképp. Fiatalt, érettet is, elegánsat, műveltet, intelligenset, nyitottat aki nyit rám, felém.
2018. márc. 3. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
78%

Kulsore eleg sok elvarasom van, ha mar en is adok magamra.

Ne legyen nagyon feher boru, rovid haj oldalt es felul is, legyen izmos, arca is legyen apolt es az egesz teste. Divatosan oltozkodjon es minimum 2 hetente jarjon fodraszhoz. Belsoleg teljesen ferfias legyen, mintha egy hetero lenne csak fiuval van egyutt. (furan hangzott de remelem erteni lehet😂). Vedelmezo tipus legyen de ne vigye tulzasba. Ne beszeljen csunyan(velem foleg). Tanuljon normalisan ha sulis vagy ha dolgozik akkor legyen jo munkahelye. (17-22ig tudnam elkepzelni)

16/f/p

2018. márc. 8. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!