Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van ennyi álszent,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi álszent, gerinctelen ember?

Figyelt kérdés

Tisztelet a kivételnek. ( bár bevallom nem igen találkoztak ilyennel, de elhiszem h van kivétel)

Sírnak hogy nem találnak normálisat és egyedül ro**dnak meg, meg h nincs 3gy rendes sem. Közben meg ezt "neked" kell végig hallgatnod aki az ő elmondásuk alapján az vagy. És bármit megtennél érte(tük) ha észre vennék, hogy kb. Akivel beszélgetnek az pont olyan. És ezt már többször végig hallgattam ahogy "sírnak" nekem erről. Tele van idiótákkal a "társkereső" is és azt hiszi eleinte az ember hogy talált egy normálisat. Aztán idővel kiderül h az is gerinctelen és csak igérget meg hülyít de kiállni es elmondani hogy nagyon nem érdekli az ember ahhoz már gyávák. Meg a jelek. Lol. Mondják hogy nem olvasnak a jelekből. Gáz. Olyan nehéz kiállni és megmondani mi a helyzet. Hihetetlen. Nem is tudom van e még normális ember aki nem hülyít meg kamuzik őssze vissza.

Bocsi a sokért, és köszi ha elolvastad. Ti hogyan látjátok?

19/f/meleg



2018. febr. 26. 11:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok hülye mulassa az időt a gép előtt és közben a farkát veri. Ne keseredj el. Lehet nem a neten kéne keresgélni...
2018. febr. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
13%

Ja. Neten az igénytelen szaros seggű pállott köldökű legalja van. Ahogy mondod:gerinctelenek. Becsengetnek f@azért ,aztán panaszkodnak hogy fáj.


Amúgy hetero pasi vagyok, de együttérző

2018. febr. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
"Mondják hogy nem olvasnak jelekből. Gáz. Olyan nehéz kiállni és megmondani mi a helyzet" Bocs, nem mindenki születik csábásznak, aki a legapróbb jelet is kiolvassák, hogy kinek tetszünk... Ezt úgy hívják, hogy empátiátlan
2018. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Noren1989 ***** válasza:
8%
Valaki ma se kap kukit a fenekébe...:\
2018. febr. 26. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Minden ember gerinctelen. Lehetetlen normális embert találni.
2018. febr. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
3as bocsi az lehet félreérthető volt. Pont azt mondom, hogy azt mondogatják hogy a másik miért nem.olvas a jelekből h nem érdekli...
2018. febr. 26. 21:09
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Sok ilyen van, lelki szemetesnek, egófényezőnek jó a rendes srác, de helyette azt választja partnernek, aki átveri, utána meg elsírja a rendes srácnak, hogy mindenki mekkora szemét. Most már igyekszem elkerülni az ilyesmit.
2018. febr. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Talán a fiatalság miatt? Plusz szerintem a legtöbb ember, nem képes írásban rendesen kifejezni magát. Ha meg igen, akkor sem fog megegyezni teljesen a valós személyiségével (egy virtuális személyisége mutatkozik inkább).

Személy szerint iszonyatosan "öreg vagyok lelkileg" (amúgy 18)... Tehát az efféle, "értsd meg a jeleimből" maszlag nem igazán a stílusom. Ha valaki nagyon nem tetszik neten, akkor nem "szokásom" (=jelenleg nem igen vagyok aktív ilyen oldalon) vele megbeszélni az életemet... Inkább megpróbálom kedvesen és finoman megmondani, hogy az illető nem tetsző az ízlésemnek. Ha meg idegesítő alak, akkor durván rázom le... (Sajnos valakinél a szép szó nem használ.)

De azt nem értem, hogy valaki miért kezd valakinek sírni neten keresztül. De mivel még a szituációt sem nagyon tudom elképzelni, így kicsit nehéz... bocsi, csak elképzeléssel szolgálhatok.

2018. febr. 27. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!