Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Storytime. Vajon akar tőlem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Storytime. Vajon akar tőlem valamit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Az egész még a múlt héten kezdődött. Rómeón találtam a falumból egy fiút, rá is írtam, nagyon jól elvoltunk. Elmondta, hogy mennyire magányos, már vagy fél éve keres egy kapcsolatot, már kezd belefáradni az egész keresgélésbe. Megkérdezte, hogy fel vehet-e facebookon, nagyon megörült neki, mikor felvett. :) Jött egy kis csavar, elmondta, hogy a héten találkozik valakivel, pár hete már írogatnak, nem valami szimpatikus neki a srác, elég kötözködő volt az elején, de bízik abba, hogy személyesen lehet hogy másmilyen lesz. Megbeszéltük, hogy majd valamikor összehozunk egy találkozást, meg is történt.


Mind a ketten Pestre járunk egyetemre, úgyhogy nem volt nehéz összehozni a találkát. Írtam neki szerdán, hogy nem-e érne rá aznap, ő egyből kérdezte, hogy hol a sulim, hogy jut oda, egyből eljött volna hozzám. Találkoztunk, először sétáltunk, aztán beültünk egy helyre, jó 3 órát elvoltunk. Kiderült, hogy mégsem fog találkozni azzal az illetővel mostanság, mert a következ 2 napban dolgoznia kell, utána megy haza, jövő héten pedig megy ki egy hétre Németországba. Nem túnt valami szomorúnak, hogy nem találkoznak, sőt, még talán azt mondtanám, hogy örült is neki.


Szóba jöttek a fiúk, pár ismerősről elmondta, hogy nem jönnek be, nem az esete. Eléggé megijesztett ezzel, mert számomra ilyen 'fullos' fiúkra mondta azt hogy nem jönnek be neki, úgyhogy összehasonlítva nekem esélyem se lenne nála.


Miután már eltelt egy kis idő és jobban feloldódtunk próbáltam flörtölgetni egy kicsit, nem fogadta rosszul, de nem is vette a lapot. Mikor elvátunk nem igazán tudtunk elköszönni, hogy majd találkozunk még vagy ilyesmi, mert mindkettőnknek megjött a busza, úgyhogy csak felugrottunk rá. Ez volt szerdán, azóta semmi.


A hétvégén most mindketten itthon vagyunk, jövő héten ugyebár kimegy külföldre egy hetet, lehet hogy ezért nem akar lépni? Vagy igazából csak azért találkozott velem, mert látásból ismert már, és gondolta beszélget egyet?

Nem tudom, hogy mit csináljak. Ha megint én keresném őt akkor az nagynon nyomulósnak tűnne már, de ígymeg nem tudok másra gondolni csakis őrá.


Valaki SOS, nekem kell ez a fiú :-(

Bocsi, ha hosszú lett, csak annyira izgatott vagyok.



2018. febr. 24. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát barátom, ha meg nem nyomulsz, akkor soha nem fogsz tudni átszállni az ő buszára. Mit veszthetsz ha írsz neki? Pár ősz hajszálat, amit most gyűjtesz azzal, hogy a kezeid tördeled. Fura a srác, de hát manapság ki nem az? K_rvára kevesen értékelik az őszinte emberi kapcsolatokat, ettől függetlenül kitartást. Írj neki! Ha meg lepattint és közömbös, ő a hülye, hogy nem értékel téged, ennyi. Majd jön a kövi busz.
2018. febr. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Buran ***** válasza:
84%

Szerintem nem vagy neki közömbös.


A másik illetővel nem tudott összehozni egy találkát, de amikor Te mondtad neki, hogy összefuthatnátok, rögtön rááll...


Fullos fiúkra mondta, hogy nem... Nos, nem mindenkinek ugyan az a kívánatos. Lehet, neki pont Te vagy az. Lehet, hogy pont ezért mondott rájuk nemet.


Írj rá. Beszélgess vele. Mit veszíthetsz? Nyomulj egy kicsit. Addig kell ütni a vasat, amíg meleg. Ha kell ez a fiú, akkor szerezd meg.


23/F

2018. febr. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tegnap késő esti meglepetésemre ő írt rám. Hirtelen felcsillant a szemem, mondom ez jelent valamit, ő is gondol rám.

Elkezdett kérdezősködni, hogy milyen gyakran vagyok itthon, milyen gyakran járok fel suliba. Érdeklődött még a pasikról is, hogy megy a keresgélés, mennyire van eddig sikerélményem, mi volt a helyzet az exxemmel. Nagyon megörültem, ezt megint egy jelnek vettem. Próbáltam enyhén nyomulni, mondtam felmehetnénk akár ketten is Budapestre. (Tudtam, hogy nem fog felmenni a héten, de hogy érezze a célzást).


Aztán újabb demotiváltság következett. Elkezdett tanácsokat adni, hogy nyugodtan keresgéljek távolabbról is, meg ne adjam fel, legyek kitartó, blablabla, egy világ omlott bennem össze... :/


Jövő héten van egy randija, bízom benne hogy nagyon-nagyon rosszul fognak egymással kijönni (^_^), és akkor esetleg van még remény :)


Storytime - the end

2018. febr. 25. 18:28
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát én nem nagyon értem ezt a srácot, de lehet ezzel a randis dologgal igaziból ő kéreti magát. Mi lenne ha nem tőle várnál valamit, és elég tökös lennél megkérdezni tőle hogy “miért nem jössz el velem egy randira?” És akkor talán ténylegesen beindulna valami nem csak várnád a megváltást. Ha nekem lenne egy meleg ismerősöm aki nagyon tetszik és 100%-ra tudom hogy meleg és szingli nem haboznék egy percet sem.
2018. febr. 26. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyertelmuen baratzonaba sorolt. Nem tudom, semmilyen jelet nem adott.


Akkor nem meslene neked mas pasikrol, es neked sem adna pasizasi tippeket. Szerintem nem akar semmit toled.

2018. febr. 26. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 progcont válasza:
100%
Naa.. mi lett a sztori vége? Most csöppentembele de izgi, érdekelne, ha nem titok :)
2018. márc. 21. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Azóta találkoztunk harmadszorra is. Sokat beszélgettünk, igyekeztem fiúk fele terelni a témát. Szó szerint nem tudom idézni, de egyik meleg ismerőséről beszélt, és mondta, hogy nagyon jó hogy van eza barátja neki, tudja, hogy bármi van számíthat rá, erre beköpi:'pont mint te' :D Szóval a storynak vége, de így legalább nyugdt szívvel le tudtam zárni, és tudok nyitni más emberek felé anélkül, hogy aggódjak vajon össze jövün-e egyszer, vagy sem.

Röviden fogalmazva:nem úgy lett ahogy szerettem volna, de mostmár nincs bennem kétely, boldog vagyok, tudok nyugodtan ismerkedni másokkal :)

2018. márc. 21. 17:21
 8/8 progcont válasza:
100%

Köszi a választ, tényleg nem faggatni akartalak, csak olvastam és nagyon izgi volt :D

23/f és én is meleg vagyok, és csak biztatni tudlak, hogy egyszer mindenkinek sikerül xD

2018. márc. 23. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!