Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A munkahelyem jótékonysági...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A munkahelyem jótékonysági bált rendez, amelyre "illik" elmenni, mit tegyek?

Figyelt kérdés
7 éve vagyok együtt a barátommal, de őt ugye nem vihetem magammal. Mindenki egyedülállóként ismer, de egy bálba nem ciki így elmenni? Vagy vannak ott mások is, akik egyedül mennek? Hogy működik ez? Még soha nem voltam bálban...
2018. febr. 17. 21:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki lehet kapcsolatban,meg nem mindenki tud leakasztani valakit valahonnan hogy elkísérje egy bálba .. Menj egyedül nyugodtan,mutasd meg magad,aztán ha nagyon tré,egy idő múlva lelépsz valami ürüggyel.
2018. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha cikinek érzed, akkor úgy is fogsz viselkedni, vagyis ez látszódni fog rajtad. Ha meg úgy mész oda, hogy egy-két órára jól érzed magad a többiekkel, eldumálgatsz stb., akkor semmi ciki nem lesz benne.
2018. febr. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Utolsó kettő: végre valami értelmes válaszok, ment a zöld kéz! :)
2018. febr. 17. 21:39
 14/19 anonim ***** válasza:
69%

Munkahelyi bál, ráadásul egyedülállónak ismernek, így nem ciki, ha egyedül mész. Eltöltesz pár órát a kollégákkal, aztán, ha nem érzed jól magad, akár azért, mert egyedül vagy, fejfájásra, vagy bármi másra hivatkozva lelépsz.

De lehet, hogy viheted a barátodat is, de akkor illően kell viselkednetek, azaz, nem mutathatjátok ki az egymás iránt érzett vonzalmat. Ha nyitott a bál, és bárki bemehet, nem lesz probléma, hogy a barátodat is viszed. Ha zártkörű, akkor kérdezz rá, hogy a legjobb barátod bemehet-e.

2018. febr. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
92%

Egy-két óràt kibìrsz, a lényeg hogy a fônök làssa hogy nem sunnyogtad el a jótékonykodàst.

Eszel pàr falatot, iszol rà egy pohàrral és angolosan tàvozol, nem kell túlgondolni.

2018. febr. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
12%
Akkor is szánalmas vagy!!!
2018. febr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
96%
A barátodnak nem esne ez rosszul? Megértő? Mert ha rosszul esik, neki, nem ér annyit a bál. Sokat jelent egy olyan barát, aki 7 évig kitart az ember mellett.
2018. febr. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
25%
Ja és remélem téged is letagad a párod a munkahelyén. Ez undorító
2018. febr. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:

"Ja és remélem téged is letagad a párod a munkahelyén. Ez undorító"


Igen, a párom is letagad engem a munkahelyén, ez egyértelmű, mivel nem vállaljuk fel a melegségünket. Nincs ebben semmi undorító, én inkább azt tartom undorítónak, ha egy melegen nagyon látszik a melegsége. Rajtunk szerencsére semmi sem látszik.

2018. febr. 19. 14:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!