Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek gáz hogy 20on...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz hogy 20on évesen a 40-50es pasik hoznak lázba?

Figyelt kérdés

2018. jan. 25. 13:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%

Gáz-nem gáz, te akkor is azokra gerjedsz, nem fog változtatni rajta mások véleménye.


Egyébként lesz aki azt mondja majd, hogy gáz olyannal aki akár az apád is lehetne, lesz aki szerint nem probléma. Szerintem nem probléma, de ez az én véleményem.

2018. jan. 25. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem a fiúk és a lányok 90%-ának is megvan az a rövidebb,hosszabb érája,amikor a jóval idősebb korosztály hozza lázba szexuálisan. Ezzel önmagában semmi probléma nincs, de nem jelenti azt,hogy egy 50 éves férfival kellene összejönnöd:)
2018. jan. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
92%

Azt is mindenki maga dönti el, hogy hogyan öltözik, mit vesz magára mielőtt kilépne otthonról. Azok közül akik látják majd, lesz olyan, aki gáznak tartja az öltözékét, és lesz olyan, akinek bejön.

De fontos ez, ha ő abban érzi jól magát, amit visel?

2018. jan. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem gáz. Én férfiasabbnak tartom őket, ezért jobban bejönnek. Csak sajnos ők is kezdik felvenni ezt a zselézett haj, borotvált test divatot. :(
2018. jan. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
50%
A 30 pasik már tabu?
2018. jan. 25. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
83%
Dehogyis gáz!!!!
2018. jan. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Lacás1976 ***** válasza:
68%
Nem gáz egyáltalán. válassz egy olyat aki jól néz ki izmos sármos stb és dugasd vele magad :)
2018. jan. 25. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
81%

Semmi gáz nincs benne.

Amúgy is az 40-50-es pasik, (persze a kultúráltabbja) sokkal inkább NŐ-ként bánik akár még egy 18 éves lánnyal is, mint a sok 20-onéves kisfiú.

Most nem megsérrtődni srácok, hanem elgondolkodni, ti mind akik itt kérdezgettek és írtok, hogy miért panaszkodtok a lányokra, hogy nem állnak veletek szóba.

Miért is ? Hú de fel tudnám sorolni most :-)


Szóval egy 50-es pasi tud kedves-simogató-előzékeny lenni, nem 5 perc alatt elélvezni, tud egy 18-as lánynak kellemes erotikus órákat, (nem csak szexet) okozni. És hát valljuk be, van elég pénze ahhoz, hogy azt kultúráltan tudj "hordani", vagyis az élményhez felhasználni. Míg azok a 20-onéves srácok, akik hasonlóan pénzesek, 90%-uk játsza az agyát, hogy ő milyen királycsávó, és pökhendi. Na ez meg aztán brutál ellenszenves a lányoknak :-)

2018. jan. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%

40es korosztályba tartozó férfi vagyok , sok sporttal , és elenendö tapasztalattal a hátam mögött.


A korom miatt már rég leirtam magamban a huszas korosztályt, de igy is néha randizom velük. Ha megvan a közös hullámhossz , egyáltalán nem gáz.

Hosszu távon nem tudom mennyire müködne , de kivételek mindig vannak.

2018. jan. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
88%
Nem gaz ha őket kívánod ez van, szereted ha férfias és tapasztalat all mögötte, én is örülnek egy nálam fiatalabbnsk, de elég ha 10 év korkulombseg van köztünk, a 20 túl sok szerintem...
2018. jan. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!