Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha valakit bizarr dolgok (is)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valakit bizarr dolgok (is) hoznak izgalomba, azt hogyan és főleg mikor mondjuk el?

Figyelt kérdés
Érdemes célirányosan úgy keresni partnert,tudatni vele hogy nem csak a "szokványos" dolgok izgatnak, vagy idővel, ha olyan lesz a viszony, akkor jobb beavatni a részletekbe a partnert? Szándékosan nem írtam ki hogy miről van szó,lehet moderálnák. Valakinek van ilyesmiben tapasztalata?

2017. jún. 28. 21:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk ha szeretné a mellemre üríteni a bélsarát, azt inkább szeretném az elején megtudni, hogy ne pazaroljuk egy más idejét. :)
2017. jún. 28. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Guszta gondolat... Azért nem ennyire durva a dolog! De köszi a választ!
2017. jún. 28. 21:38
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én amondó vagyok, hogy jobb az elején tisztázni ezt, ha mást nem, finom utalásokkal rávezetni a pár-jelöltet, mert ha közben derül ki, hogy a másik ettől undorodik, akkor az mindkét félnek elég gáz.
2017. jún. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Bár nem tudom miről van szó.. Szerintem ha olyan különös dolog ez, akkor nem árt ha célirányosan keresel partnert. Mert a másik idejével nem jó dolog játszani.. másrészt pedig gondolj bele, ha közbe jönnek érzelmek a másik felé, de ő mondjuk úgy nem olyan "nyitott" mint te, akkor lesz egy jó kapcsolatod, de a vágyaid nem fogod tudni kiélni megfelelően.

Én a helyedben célirányosan keresnék.. (Magam is így tettem, és nem bántam meg!)

Ha gondolod, megoszthatnád velem privátban miről lenne szó.. engem is izgat néhány furi dolog:)

2017. jún. 28. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Jobb szóban, vagy szex közben rávezetni? Utóbbinak is megvan a maga varázsa,feltéve ha vevő lesz rá...
2017. jún. 28. 22:05
 6/8 Felfujhatogyerek ***** válasza:
Hát én is egy ideje célirányosan keresem a párom de nem sok sikerrel. De viszont jobb elotte tudni mint utánna csalódni szerintem.
2017. jún. 29. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"Jobb szóban, vagy szex közben rávezetni? Utóbbinak is megvan a maga varázsa,feltéve ha vevő lesz rá..."


Megvan a varázsa, az biztos, főleg ha kiderül, hogy a másik ezt teljesen elfogadhatatlannak és undorítónak tartja.

Az a nagy helyzet, hogy az emberek döntő többsége azért aránylag az egészséges szexualitás keretein belül mozog, tehát már a csak emiatt is sokkal valószínűbb, hogy olyan embert fogsz ki, aki nem vevő a bizarr vágyaidra, így én még mindig azt mondom, hogy jobb ezt az ismerkedési szakaszban valahogy szóba hozni.

2017. jún. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
olyan helyen kell keresni ami ilyen dologgal foglalkozó oldal,ha neten keresgélsz. Fórumok egyéb!!!
2017. jún. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!