Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
A homoszexualitás szerintetek is fejben dől el?




















Ahogy olvasom az új cikkeket a témában, mind az epigenetika felé tendál. Lehet valamilyen genetikai hajlandóság a homoszexualitásra, amit aztán valamilyen külső hatás (pl. anyaméhben lezajló hormonális változások) aktivál. Az mindenképp bizonyított tény, hogy van biológiai alapja, hisz az arcvonásainkat is befolyásolja (index.hu/tech/2017/09/08/homoszexualitas_algoritmus/) és az agyunkat is (newscientist.com/article/dn14146-gay-brains-structured-like-those-of-the-opposite-sex/, de emellett az ikterkutatások is alátámasztják, hogy örökletes, mégha ez az öröklés nem is abszolút.
Nem teljesen értem az ide író embereket. Van tér a tudományos vitára a téren, hogy mi okozza a homoszexualitást, de mi értelme meghaladott dolgokat károgni újra és újra, amiket a józan ésszel megcáfolhatunk? Hogyan lehetne egyszerűen döntés kérdése a szexuális orientációnk, ha egy algoritmus képes egy fótóról az arcvonásaink alapján 82%-os eséllyel, hogy homoszexuálisok vagyunk-e? Egyértelmű, hogy van biológiai háttér mögötte.










Nem fejben dől el. ÉS NEM BETEGSÉG!!!
Ez genetikai dolog.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!