Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Én vagyok az egyetlen meleg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok az egyetlen meleg, aki 14 évesen is már full perverz volt?

Figyelt kérdés

Például simán benne lettem volna, hogy lekötözzön 4-5 pasi aztán sorban megdolgozzanak vagy épp elmenni gloryhole klubba, aztán levenni szájjal megint 4-5 pasit, sorba nyelni a spermát.

Ha egyedül voltam otthon, női szerelést is vettem fel, aztán úgy masztiztam :D


2018. jan. 16. 15:55
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
73%
A többiek már meghaltak különböző nemi betegségekben, akik az általad leírt dolgokat csinálták.. ..úgyhogy te vagy az egyetlen.
2018. jan. 16. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

De soha nem hallom, hogy valaki tiniként ennyire perverz lett volna.

És ebből jött a kérdés.

2018. jan. 16. 16:07
 3/14 anonim ***** válasza:
95%

Bár nemi életet nem éltem, és sokáig a melegségemmel sem tudtam szembenézni, én is nagyon perverz voltam már nagyon fiatal koromtól kezdve.

Persze, szerintem ez inkább csak fantázia szintjén volt meg, ma is nagyon szelid életet élek.

2018. jan. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
98%

Attól hogy te nem hallottál perverz tinikről még vannak... és nem te vagy az egyetlen csak mégfiatal vagy és azthiszed különleges pedig nem...

20/F

2018. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
95%
Maradj meg a fantáziánál jobban jársz hidd el
2018. jan. 16. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
96%
Hidd el, fantáziálni sokan szoktak, pont mint te. Utólag könnyű azt mondani, hogy simán benne lettél volna. Közben meg nem tettél semmit, csak fantáziáltál.
2018. jan. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
63%
Ezekben mi a perverz?
2018. jan. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
90%
Perverz voltam én is, de ezek akkor is csak GONDOLATBAN foglalkoztattak. Plusz mai fejjel simán egy pszicho pedónak gondolom aki ilyet csinálna egy 14 évessel.
2018. jan. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
84%
Nem vagy egyedül, de nemibetegsegek es hogy kiderul rolam ezek miatt eselytelen
2018. jan. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
2%

mi derül ki rólad?

amúgy fújj főleg az a lyukas átlógatós, jézus .,.,..

2018. jan. 16. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!