Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért vannak ilyen sokan?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ilyen sokan?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon hemzsegnek az egyedülálló melegek.

Miért? Miért kell azt olvasni, hogy azért kénytelenek maszturbálni, mert nincs aki kielégítse őket?



2018. jan. 3. 17:44
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Igen tudom, hogy a meleg világ eltűnős, kamus emberekből áll nagyrészt. De biztos van itt is olyan emberpár akik lezavartak numerát levelezgetés és tali után! Nem hiszem el, hogy ne lenne!!!
2018. jan. 4. 18:19
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos minél idősebb az ember, annál nehezebb párt találni. Nekem évek óta csak alkalmi jut.
2018. jan. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a fele troll egyébként :D
2018. jan. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálam például magam miatt megy nehezen, félek belevágni, jelenleg most azt csinálom, hogy keresek egy rendes, udvarias embert aki bevezet dolgokba és nem alkalmi.

22/m/p

2018. jan. 7. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!