Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Sovány vagy vékony vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sovány vagy vékony vagyok?

Figyelt kérdés
Én egy 22 éves 186 cm magas és csak 66 kilós srác vagyok. Az érdekelne hogy az soványnak hívható, vagy az már vékony test alkat.

2018. jan. 2. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
91%
Mivel a ket szo egymasnak szinonimaja, kb nincs kulonbseg. A nornal a magassagodbol 110. Tehat neked 76 kg lenne az “idealis”.
2018. jan. 2. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Erre a két adatra én is rá jöttem.

De társkeresőkön a két szó külön van. Tehát van valamilyen különbség.

2018. jan. 2. 18:00
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Mutasd és megmondom! :)
2018. jan. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%

A vékony azt jelenti hogy kellemes látvány.

A sovány az már nem feltétlenül.

Én 65 kiló vagyok és 176 cm és nagyon vékony vagyok, jó alakú, mint egy kisfiú kb, ha te 10 cm magasabb vagy az gáz szerintem.

A pasim is 186 és vékony modellszerű, nem akar hízni egy grammot sem ő 77 kiló.

Döntsd el.

2018. jan. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Az a különbség a két szó között, hogy az egyiket csak élőlényre a másikat tárgyra is használják. Nincs köztük méretbeli sorrend. Aki ezt ott megkülönböztette úgy hülye, ahogy van, de valószínűleg arra gondolt, hogy a vékony az úgy vékony, hogy végső soron jól néz ki vele, a sovány szónak meg van egy hátsó képzete, mint "beteges, göthös, híznia kéne, nem jól van így" Tehát olyan vékony, akinek az nem áll jól, kicsit hízhatna. Vagy lehet akár csontozatilag picit szélesebb alkat, mégis betegesen zsírtalan, kinn az összes bordája. Persze nyilván mindenki össze-vissza írja be magát, úgyhogy te is oda írod, ahova akarod.


Én is voltam 182/64, szóval tudom, nem vészes az, de helyénvaló rá az igen csak vékony és a meglehetősen sovány jelző is. Mondjuk, nem annyira csíptem a helyzetet, ezért felgyúrtam magam 75-80-ra.

2018. jan. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Na 5-ös te vagy az ász :D Te magyaráztad el a legjobban. Köszönöm.
2018. jan. 3. 11:21
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
180/57 vok :D na az hol van?:) Amúgy szerintem vékony vagy
2018. jan. 6. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!