Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vágynak vékony, sovány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vágynak vékony, sovány emberek kövérek, nagydarabok társaságára?

Figyelt kérdés
Férfiaknál és nőknél is láttam már rá példát, hogy az egyik fél vékony, normál testalkatú volt, míg a másik kövér, ezáltal némiképp igénytelen.
2017. szept. 19. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem teljesen mindegy?
2017. szept. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ez erzes kerdese, en sem vagyok a legfittebb de baratnom szeret es en halas vagyok neki 20/L/L
2017. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én vékonyabb/átlagos vagyok, a teltebb alak jön be, azért nem az igénytelen csajok jönnek be, volt komoly kapcsolatom teltebb lánnyal


24F

2017. szept. 19. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én egyébként nem feltétlen vonnék konkrét összefüggést a testalkat és ízlés terén, bár szerény érvem jóformán kimerül abban, hogy ha az egyik fél lefogy/meghízik, stb, akkor hiszem, hogy ízlése ettől függetlenül nem változik és nem fogja otthagyni addig valóban szeretett (külsőleg, belsőleg egyaránt) párját. Lehet nincs igazam, de a józan ész nekem ezt diktálja :)

Ha magamból indulok ki, akkor koromból adódóan (21f) túlságosan hosszú intervallumban ugyan nincs tapasztalatom, de amióta érdekelnek a lányok azóta az ideálom nagyjából fix, ami egyébként a valóban vékony alak(egyeseknek akár túlságosan is). Voltam már kissé nagyobb darab, de már vagy 4-5 éve határozottan a vékony kategóriát képviselem, viszont az ideál maradt.

Én is ismerek olyan párt, hogy konkrét ellentétek (kb. Lány=2,5*Fiú tömege), de boldogok, megvannak, szeretik egymást... nem hiszem, hogy ez így probléma lenne, vagy furán kéne rájuk nézni emiatt. Ugyan érdekes, felmerülhet az emberben néhány kérdés, de nem tisztem eldönteni, hogy mennyire igénytelen vagy sem, egyszerűen csak elfogadom azt, hogy mindenkinek más az ízlése.

Egyébként többször hallottam/olvastam már ezeket:

- Az ellentétek vonzzák egymást.

- Nekem az X testalkat tetszik, lehet azért, mert én is X vagyok.

Most döntsük el melyik az igaz :D

Azt viszont tudom, hogy én határozottan nem vágyom a "kövérek, nagydarabok társaságára", egyszerűen túl messze állnak az ideálomtól, külsőleg semmiféle vonzalmat nem váltanak ki belőlem és társaság szó alatt közelit értettem. Ettől függetlenül nemtetszésem megtartom magamnak, elfogadom, hogy másnak tetszik és teljesen jól elbeszélgetek, stb velük.

Az én szemszögemből nézve tehát inkább egy egybeesésnek mondanám a vékony-kövér kapcsolatot, aminél az ízlés dominál (és ez le is fedi az általam többször hallott "mondásokat")

Remélem tudtam valamennyire segíteni :)

2017. szept. 20. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!