Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív srácok! Ti hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív srácok! Ti hogy tisztítjátok ki magatokat anális szex előtt?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy sok ilyen kérdés van, úgyhogy kifejtem, mire gondolok.

Le tudná valaki írni, hogy lépésről lépésre hogy csinálja? (Mikor eszik utoljára, mikor megy el WC-re, ezekhez képest mikor és hogyan mossa ki? stbstb)

Éles helyzet előtt gyakoroltam itthon. Elmentem WC-re, fürdőben kimostam, de a dildó "olyan" lett. Próbáltam a zuhanyos beöntést, először jött is a mocskos víz, de utána később meg nagyon híg székletem volt (itt már nem kakás víz jött, hanem hasmenés konkrétan). Ti hogy csináljátok?



2017. dec. 29. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Érdekes mert nekem meg pont az a módszer segített amit leírtál, hogy nem működött.

1. Jobb ha pár órával az aktus előtt nem nagyon eszel mert nem tudni hogy a szervezeted mikorra emészti meg a táplálékot és viszi oda a "forgalmas helyre"... nekem ez bevált

2. Menj el napközben többször mosdóba és mindig próbálj üríteni.

3. Nem sokkal az aktus előtt megcsinálhatod a zuhanyrózsás dolgot. Lecsavarod a fejet és kellemes langyosra állítod a vizet , gyenge erősséggel mert feleleges és nem biztos hogy jó ha 600-al megy beléd a víz.

4. érzeni fogod hogy most magadba tettél valamit és ilyenkor át kell fáradnod a wc-hez és mintha kakilnál , kiüríted

5. 3x vagy 4x ezt megcsinálod akkor már tiszta vagy


Nekem ez bevált és nem volt semmilyen kellemetlenség, de lehet hogy ez neked nem fog nejönni ugyhogy ne haragudj de én ennyit tudtam segíteni.

2017. dec. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A forró víz veszélyes amúgy és jobb ha elmész esetleg patikába és veszel erre alkalmas dolgot :)
2017. dec. 30. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak h érdemben is hozzászóljak.. Elméletileg tényleg az a helyes módszer, ahogy előttem is írták, és ahogy te is próbáltad... Adj a dolognak még egy esélyt... Nem lehet am, h a hasmenés független volt a zuhanyzós dologtól, és esetleg túl sokat ettél össze így karácsony környékén, és azzal lehetett összefüggésben... Mert ha nem, akk passz...
2017. dec. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Pedig csak úgy lehet kimosni magad, ahogy te csinálod. Mivel a végbél nem erre lett funkcionálisan kitalálva, így előfordulhat, hogy a legalaposabb kimosás után is csokis lesz a dildó.


Szerintem próbálkozz még a beöntéssel.

2017. dec. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a legutolsó alkalommal nem ürült ki belőled az összes víz, bennmaradt valamennyi, ami nyilván idővel átmosta a beled más részeit is stb, és ez csinálta a hasmenésszerű akármit.

Arra oda kell figyelni, hogy minden víz kifolyjon belőled.

2017. dec. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!