Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzívok, ti mindig kimossáto...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzívok, ti mindig kimossátok magatokat anális szex előtt?

Figyelt kérdés

Én azon a véleményen vagyok hogy fölösleges,sose tortenik semmi baleset.

Nagy wc es furdes, nekem ez a modszerem.

Mindenki irja le a nézetét erről a témáról es azt is hogyha veletek elofudul anal kozbe valami baleset a parotok mit szol hozza?


2017. dec. 8. 18:34
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
Én szinte mindig kimosom magam, ritka a spontán szex, bár előfordul. Nekem úgy a komfortosabb, úgy tudom elengedni magam szex közben igazán. Illetve, én nagydolog után se vagyok teljesen tiszta belül.
2017. dec. 8. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mert anélkül nem érzem jól magam.

A nagy wc néha kevés...

2017. dec. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
33%
Igaz én nő vagyok és vastabeltát szedek ezmiatt a székletem kemény mint a beton.... Nem mosom ki magam mert hiába törlöm WC papirral a fenekem wc-zés után a WC papir fehér marad....!
2017. dec. 8. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
21%

Pedig nem árt mert attól még van ott minden.

Mivel te nem vagy meleg gondolom a párod nem szokott a nyelvével arrafelé járni.

Szóval melegként nem ártalmas.

Más a xarxag meg más a popóillat.

2017. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4 gondolom nem nekem celoztad a kommented de en sose szoktam kimosni magam es csodak csodajara sose lesz olyan semmi meg meg szarszag sincs elmondom. Amugy miert kellene hogy a parom a nyelvevel arra jarjon? Undorito es sose csokolnam meg utana. A fogat kiutnem ha kiakarna nyalni.
2017. dec. 8. 19:57
 6/12 anonim ***** válasza:
Ahogy az Uram kivánja
2017. dec. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
4%

Nem az előtted lévő hölgynek írtam, de ez szubjektív hogy kinek mit jelent ápoltnak lenni az ágyban is és azon kívül is.

Én minden xarás után azonnal megmosom odalent sőt be is szoktam nyúlni engem ez nyugtat meg.

Nem tartozik a tárgyhoz de te kérdeztél így elmondom:

Hetente totálba lebortoválom magam mindenhol pedig kevés szőr van rajtam és egy kellemes illatú gél-szerű drága testáplóval bekenem magam.

Naponta borotválkozok pedig alig van mit.

Hetente egyszer szoláriumba megyek mert többször nem merek nagyon világos a bőröm, ha épp nem megyek távoli tájakra barnulni.

Évente kifehéríttetem a fogaimat, havonta fodrász festett szőke vagyok és manikűr pedikűr.

Van 5-féle parfümöm.

Nekem ezt jelenti az ápoltság.

2017. dec. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én passzív vagyok és tök jól esik a nyalás...

Szokta csókolgatni a seggem meg nyalni is.

2017. dec. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

#7 ez mind szep es jo de nekem nem mondtal ujat ezzel,csak annyi hogy en nem festem a hajam es tobbszor jarok szoliba. Es szerintem sok ember van igy hogy sokat ad magara.

#8 hat egs ha jol esik.

2017. dec. 9. 15:58
 10/12 anonim ***** válasza:
Alap. El se tudom képzelni másképp.
2017. dec. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!