Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Miért ennyire központ...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Miért ennyire központi kérdés a farokméret?

Figyelt kérdés

Mintha úgy lenne, hogy minél nagyobb annál jobb, következésképpen az átlagos vagy átlag alatti az semmire se lenne jó?

De miért? Miért az a jó ha nagy?


Tényleg érdekel, tényleg nem tudom, ezért kérdezem.



2017. dec. 23. 17:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nyilván sokaknak számít a szexnél a farokméret. Amikor valaki kifejezetten alkalmit keres elég központi kérdés ez, főleg az aktívoknál.


Engem pl nem nagyon érdekel, nekem sincs nagy, de nem is alkalmit keresek. (Passzív vagyok.)

2017. dec. 23. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Azert mert a hosszabb de leginkább a vastagabb penisz nagyobb feszítő hatást fejt ki a fenekedben. Ezért lehet élvezetesebb . 21/f/bi/uni
2017. dec. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
17%
Passzív vagyok és nyilván 19cm felett szoktam keresni és kellő vastagsággal, nem indit be egy kisebb farok, na jo a 18cm belefer ugy ahogy.. nemtudok teljesiteni az ágyba ha nem izgat fel a másik ennyi . Nagy pénisz= jó szex, egyszer találkoztam valakivel akinek kiderult hogy kicsi...sohatobbet nem talalkoztam vele hala istennek. Kiraz a hideg a kis pénisztől. Nemtudom leírni mennyire undorodom a babafütyitől... állítólag a 15cm átlagos,szerintem meg nem hiszem sok nagyfarkú pasival voltam.
2017. dec. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom te hol élsz 3. Válaszoló !!! Te jo eg
2017. dec. 23. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem igazán számít, szóval van kivétel is.
2017. dec. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
nekem se a farokméret számít inkább hogy szőrös legyen meg finom izgató feneke akár szőrös is
2017. dec. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem a nagy nem izgat, az átlagos méret jön be. 20/F
2017. dec. 23. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Passzív vagyok, és bár most csak szexpartnert keresek.

De engem zavarna ha nagy, inkább legyek közepes vagy kicsi, úgy is csak szopni szeretek.

20f kecskemét

2017. dec. 23. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
51%
#4 mi a baj? En csak leirtam hogy a kicsi nem izgat csak a nagy :)
2017. dec. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem a farok mérete számít, hanem, hogy hogyan használja!


Egy nagy farokkal is lehet valaki béna, míg egy kicsivel is csodás!

2017. dec. 23. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!