Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » A szüleim a melegségem miatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim a melegségem miatt úgy bánnak velem mint a kutyával. Még suliba járok nem tudok elköltözni. Mit tegyek? 19f

Figyelt kérdés
Már mióta kiderültvelem kapcsolatban a dolog nem tetszett nekik és apám sokszor bántott mind fizikailag és lelkileg is. De mióta rájöttek hogy nemi életet is élek, nagyon rossz a helyzet. Nem mehetek el wc-re, a kewrti wc-t használhatom és nem os fürödhetek arra is a kerti sufniban lévő zuhanyzót kell használnom ami elég hideg. Ma közölte apám hogy vagy "összeszedem magam" vagy mehetek a sufniba lakni. Nem akar senki AIDS-et. hiába mondtam nekik hogy nem lehet így elkapni nem értik meg. Mit tehetek? Apukám mindig durva volt, félig roma származásu, anya pedig román.
2017. dec. 19. 21:06
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Én azonnal otthagynám az ilyeneket, de ez én vagyok, tudom nem ilyen egyszerű.
2017. dec. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is a kollégium lehetne a megoldás ahogy megtaláltad ezt az oldald olvass utána a kollégiumi jelentkezésnek is meg ilyenek. Én szorítok, senki sem érdemelne ilyen bánásmódot főleg nem a szüleitől. Már bocsánat, de szerintem gusztustalan egy emberek lehetnek.
2017. dec. 19. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
95%
Ha pesti vagy szívesen találkoznék veled és elmegyek, segítek kolit találni!
2017. dec. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%
Az AIDS nem válogat homoszexuálisok és heterok között...
2017. dec. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:
100%
Ne haragudj de ritka undorító retardált szüleid vannak, velük kéne hogy így bánjon valaki, máshol még a kutyának is jobb élete van mint neked ott…Az ilyen alacsony intelligenciájú emberek általába nem csak homofóbok, minden féle rasszizmus megtalálható bennük sajnos csak keresni kell… Szerintem meg kell tanulnod önállósodni, erőt venni magadon és keresni egy jó kollégiumot ahol esetleg ismerős is van; vagy állj ki magadért, gyúrd ki magad és adjál vissza pár pofont a szüleidnek. :)
2017. dec. 21. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos a kollégium nem megoldás,mert ott csak hétközben lehet lenni ,illetve addig amig suli van .

Amint kereseted lesz,talán változik is kicsit a helyzeted.

Ne feledd,az idő neked dolgozik,és amit kaptál vissza is adhatdod .Én biztos nem maradnák adós .

Nem akarok jelzőt használni milyenek a szüleid .

1-2 kérdést azért feltennék.

Nem ti csináltatok ilyenre ??

Kértem én tőletek az életet ??

2017. dec. 23. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

Őszinte leszek,bár lehet sokaknak nem tetszik.


Én a helyedben biztos keresnék egy idősebb pasit,akinek van saját lakása,akihez költözhetek.

Fiatal vagy,azt nem írod mennyire vagy vonzó,de ha nem vagy elhízva már akkor jók az esélyeid.


A kamubarátnő átmenetileg "jó",de sajnos ezt nehéz lehet bírni hosszabb távon,a végén úgy is költöznöd kell majd,mert évekig nem lehet maradni ilyen közegben.

Aki ilyet csinál a gyerekével,hogy kerti wc-t használtat a saját gyerekével (télen is?) az nem ember,hanem egy állat,a legrosszabb fajtából.

Addig kellett volna ezekről valakinek beszámolni,amíg kiskorú voltál.Így már sajnos nem tehetnek semmit.

2017. dec. 24. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%

Nekem egy lány ismerősöm szintén 19 éves,a szülei magára hagyták(elváltak).


Most a barátjával lakik,aki 10 évvel idősebb tőle,és még ő is tanul,és addig támogatja,amíg elvégzi a sulit,utána pedig megy majd dolgozni.


Gondolom most fogsz érettségizni,ilyen körülmények között az is baromi nehéz lehet.

2017. dec. 24. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!