Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, Ti szeretitek, ha egy passzívon "van mit fogni"?

Figyelt kérdés
Korotokat is lécci írjátok oda a válaszotokhoz! Köszi

2017. dec. 14. 10:48
1 2 3
 21/23 A kérdező kommentje:

Mindenkinek a véleményét tisztelni kell, légyen az negatív vagy pozitív.

Senki nem lehet elfogadó minden téren- ezzel most önellentmondok. Viszont úgy vélem az embert ne elsősorban a külsejéért szeressük, persze az is egy NAGYON fontos tényező, de tegyük fel:


Van egy pasi, kövérkés, de nem "nagy pocakos állat". Eszméletlen jó humora van, sokat nevetsz a társaságában, és jól érzed magad vele. Tudod, hogy bejössz neki.


Mit tennél, elutasítanád, csak azért, mert macis?

Mi van, ha jól csókol, ha jó az ágyban? Hm?

2017. dec. 16. 20:03
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

#20


Köszönöm :).


#21


Nem tudom ez nekem szól-e, de nem a véleményét nem fogadom el, és ezt le is írtam, hanem a stílusát.

2017. dec. 16. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

22: Mindenkinek szól. S igen, neki ilyen a stílusa.

Nekem sem tetszik, mégsem teszem szóvá.

Ő ilyen.


Nekem nem tetszik,hogy a duci embereket is mindig megkülönböztetik, pedig ők is ugyanolyan emberek, mint a vékonyak, sportosak, vagy átlagosak!!!

2017. dec. 16. 20:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!