Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktívok, Ti szeretitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktívok, Ti szeretitek, ha egy passzívon "van mit fogni"?

Figyelt kérdés
Korotokat is lécci írjátok oda a válaszotokhoz! Köszi

2017. dec. 14. 10:48
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%
igen. a fszát
2017. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nincs baj a kövérekkel, nem a kilók száma számít hanem az hogy hogyan oszlik szét a testen a zsír. De itt most nem az extrem elhizásos emberekről beszélek hanem azokrol akik mondjuk 175-180 centik es 100kilosak. Az arányosság számít.
2017. dec. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
175-180 magassághoz nekem max 80 kilós husifiú, ami még bejön, 100 biztos nem.
2017. dec. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Nekem bejön ha valaki husi, kilót nehéz írni mert mindenkinél változó mi áll jól, de akkor most csak az “ideális” esetről beszéltem.

Ha mellette jófej, aranyos, szeretnivaló akkor több is belefér.

Talán 100 kiló nálam a határ, de egy párkapcsolatban azért hosszútávon jó lenne egészségesebb keretek között tartani, tehát nem taszít, de fogyózás lenne :D.

2017. dec. 14. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 A kérdező kommentje:

Nos, köszönöm a válaszokat.

Ezek egy "felmérés" miatt készültek, kíváncsi voltam arra, hogy a másik kérdésnél amikor a vékony passzív srácokat kedvelőkre vonatkozott a kérdés, mennyi és milyen válasz érkezik, így én meg feltettem ezt a kérdést.


Csak ennyi volt, érdeklődés, semmi több. :)

2017. dec. 14. 17:40
 16/23 anonim ***** válasza:
84%

Igen a faxát.

A formás fokhagyma seggét pláne ha 16-22 éves.

A molett fiúk abszolút nem jönnek, a puhány alkat sem.

Vékony, modell-alaktú, nem túl soványat értek ez alatt, és legyen egy icipicit izmos, nem kell túlzottan.

És fiatal babás, helyes arcocska.

2017. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Kizárólag a vékony fiúk tetszenek, se a túl izmos, se a kövér ("macis") srácok nem jönnek be.

28/F

2017. dec. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
60%

#16, #17. pontosan így van !

A hájas, vagy "macis" hapsit meg nem fognám, semmi pénzért ! Nem, hogy valami legyen közöttünk ! FÚJJJ !

Én 186 / 82 vagyok. Aki a magassága-100 / súly aránya több, az már nekem nem kell !

2017. dec. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%

Kövér srácként mondom, én teljesen meg tudom érteni és el tudom fogadni azt, hogy valakinek nemhogy nem jön be, de egyenesen taszító a kövérség. Szerintem ez érthető.

(Én sem vagyok teljesen kibékülve magammal, és próbálok tenni is érte.)


De az szerintem vállalhatatlan, hogy valaki ennyire primitíven nyilatkoztassa ki a véleményét mint az utolsó hozzászóló.

Melegként szégyellem magam amiért valaki ennyire felszínes, és még így hirdeti is.

Még egyszer mondom, el tudom fogadni, hogy valakit ez taszít, és azt is, ha valakinek csak az izmos, vagy épp vézna srácok jönnek be.

Maximálisan megértem, de ezt így akkor sem, ahogy az előző.

2017. dec. 16. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
100%

#19 nyugi hiába nem husibb de attol meg lehet csunya szoval tudd be annak hogy o sincs kibekulve magaval, es nincs olyan szinten hogy feltudja fogni a dolgokat azzal kapcsolatba hogy nem gunyolodunk masokon hiszen felnott emberek vagyunk. En mint szinten husibb srac mondjunk nem veszesen de van mit fogni rajtam is, az az erdekes hogy nekem csak sportos/vekony sracokkal volt kapcsolatom,kalandom es jol neztek ki arcilag is meg testileg is. En teljesen megvagyok elegedve magammal hiszen a visszajezesek amiket kapok a sracoktol pozitivak de bevallom neha van aki negativan all hozzam. En csak azt mondom hogy 2 fele pasi van: aki nekem tetszik es meg is kapom es az aki nekem nem tetszik es o nem kap meg.

Szoval te se aggodj kulomb vagy nala.

2017. dec. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!