Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire jellemző a melegekre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző a melegekre, hogy tudnak és/VAGY szeretnek focizni?

Figyelt kérdés

Meleg vagyok és van jó pár meleg ismerősöm, szinte mindegyik akikkel jó baráti viszonyt ápolok, tudom hogy falábúak (mint én) és nem szeretjük a focit.

A meleg volt osztálytársammal rendszeresen kinéztek minket a fiúk, mert mi nem szerettünk focizni, de talán így jobb is volt, mert nem álltunk be gyökérkedni, aminek szintén nem örültek volna. :D



2017. nov. 20. 16:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Én jó szobor/akadály voltam, bár szerintem ehhez inkább annak van sok köze, hogy apám sportellenes, -főleg foci- és sose csináltunk semmi ilyesmit, nem játszottunk. Emellett a mozgás egyenlő volt a favágással vagy hasonló falusi munkákkal, ami miatt teljesen megutáltam a tesi órákat is. Most érettebb fejjel, -ha nem lenne gerincferdülésem, beesett mellkasom és lenne pénzem ételre- szívesen nekikezdenék mozogni, de azt is egyedül. Utálom a tömeget. :D A foci amúgy is túl szimpla számomra, de tudtommal sok meleg focista van. Egy élfocista fiú nagyon kinézett magának anno. Meg még vízilabdásról tudok(egy srác).

21/F

2017. nov. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Én utálom csinálni és nézni is. Szerintem rohadt unalmas.
2017. nov. 20. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Kisumi ***** válasza:
94%
Én nem szeretek focizni de nem azért mert meleg vagyok csak egyszerűen nem fekszik a sport. De vannak olyanok mint pl. a kosár ami bejön. Szerintem ez ízlés kérdése nem orientációé.
2017. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Meleg vagyok, emellett focizok is, régebben sportszerűen, manapság hobbi szinten. 19/f
2017. nov. 20. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Hat en marha lusta vagyok de ahert neha focizok ha ugy adodik es annyira talan bena sem vagyok😁
2017. nov. 20. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Erre a kérdésre jött üzenetben: "Hali. Cserelunk farokkepet?19F" - nem ezért írtam ki a kérdést. Kíméljetek! 😁
2017. nov. 20. 18:36
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Engem gyerekkorom óta taszított ez a sport:)

Többnyire azoknak a férfiaknak a kedvenc sportja,akik számomra nem éppen szimpatikusak.

Erőszakos,buta,tahók,"alfahímek".

Nem hiába,hogy ez az a sport,ahol még a közönség is összeverekedik.Melyik sportnál látsz ilyet?


Hozzám a testépítés és a tenisz sokkal közelebb áll.

2017. nov. 21. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban eleinte utáltam focizni, de elég ügyes voltam benne, így egyfajta beilleszkedési lehetőséget kínált. Hülyeség, de azt szerettem benne, hogy a többiek szeretnek azért mert jól focizom, "fontos" vagyok. Meg győzni is szerettem, sikerélményt adott.

Ma már felnőtt fejjel egyáltalán nem érdekel ez a sport.

2017. nov. 21. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Én csak nézni szeretem a szép testű focis fiukat :D
2017. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nem is úgy fogalmaznék hogy nem szeretem a focit, inkább úgy, hogy teljesen hidegen hagy. El nem bírnám képzelni, hogy a tv-ben végignézzek egy meccset. Felőlem lehet akármilyen VB vagy EB, nekem aztán mindegy.

Vannak melegek, akik szeretik a focit, de a döntő többség valóban nem szereti.

2017. nov. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!