Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Volt valaki igy mint én? Nem...

Volt valaki igy mint én? Nem jellemző rám a mellfájdalom mensi előtt és most az a fura, hogy holnap esedékes hogy megjöjjön és ma kezdett el fájni a mellem. Lehet ez jo jel, ha babát szeretnék?

Figyelt kérdés
Más tünet nincs,az az csak a mensis hasfájás, csak ez fura :/
2015. júl. 25. 12:32
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha sosem szokott, akkor ez lehet egy jel a babáról, ahogy nálam is az volt. DE holnap-holnap után már okosabb leszel:)
2015. júl. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :) remélem igy van és hamarosan + lesz az eredmény :) Nem nagyon figyelgettem semmit sem mert ez az első honapunk h probálkozunk csak ez most feltünt
2015. júl. 25. 12:42
 3/4 anonim ***** válasza:

Cicifeszülés gyakran az első jel. Sok embernél ez is a nemvárt után van (pl nálam is úgy volt) de ha egyébként nem szokott és csak most kezdett fájni, akkor az jó.

Nekem sose fájt, egyetlen egyszer fordult elő, de akkor nem pont menzi előtt, hanem 2 héttel előtte. Na az a fajta mellfájdalom nem terhesség miatt van, inkább valami hormon gond volt nálam. Így már azért ha sikerült a baba van valamennyi hcg a szervezetedben, lehet emiatt is. :) Mikor tesztelsz?

2015. júl. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Örülök h ilyen biztatóakat hellok :) kész csoda lenne igy elsőre. Megvárom a holnapot ha nem jön holnap után reggel tesztelek :)
2015. júl. 25. 13:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!