Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha két 21 éves fiú egymásnak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két 21 éves fiú egymásnak "poénból" folyton egymás péniszét küldözgeti egymásnak, az szerintetek. Meleg?

Figyelt kérdés
help, no homo
2017. nov. 10. 17:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Először is, nem én:D egy barátom mondta, hogy ezt csinálják, és szerintem sem túl hetero:D mondta, hogy csak poén meg már egy csomót küldtek egymásnak és csak nevetnek rajta, de ugye hogy ez homár:D 21/L
2017. nov. 11. 08:23
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Meleg, vagy bi hajlam biztos van bennetek. Biztos akkor lesz, ha már nem csak képet küldtök a farkatokról a másiknak, hanem kézbe, szájba veszitek a másik farkát, esetleg dugtok is.
2017. nov. 11. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Hát, azt mondták a legdurvább dolog amit csináltak eddig az az volt, hogy megpöckték a másikét... meg kicsapják ha pókereznek
2017. nov. 12. 08:06
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak ezügyben negatív tapasztalataim. Egyszer volt egy ilyen osztálytársam, hogy az emailjei végére nagy farkakat rakott. Aztán egyszer, egy kocsmai nagy beszélgetés után, a házuk kapujában is nyomtuk még a sódert. Búcsúzáskor a nadrágon keresztül megmarkoltam a farkát. Annyira meglepődött, hogy azt hittem elájul.

Másnap mondta, hogy szerencsém, hogy részeg voltam.

2017. nov. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!