Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuálisok! Az ánuszt be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuálisok! Az ánuszt be lehet járatni?

Figyelt kérdés

Hogy működik nálatok a szex?

Arra gondolok, hogy heteró vagyok, de van, hogy megkívánom az anált és sokszor vad szex közben.

Ilyenkor úgy képzelem el, hogy kihúzom punciból, kicsit nyalom az ánuszt, ujjazom, aztán be is rakom és tolom tovább.

Na, hát annak ellenére, hogy a partnerek is benne vannak az análban, kb mindig megtörik a szex, mert viszonylag sok időt el kell a tágítással tölteni.

Megértem a dolgot, de jó lenne, ha kicsit simább ügy lenne.

Nálatok ez hogy néz ki?Mindig 20 perc elmegy a tágítással?

Nem uncsi, hogy napi szinte ezzel tökölni?


2017. okt. 30. 16:14
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
én elég hamar ki tudok tágulni ha felizgulok
2017. okt. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kössz!

Eddig sajnos egy partnerem volt, akinél kb még ujjazni se kellett, ment befelé :D

2017. okt. 30. 16:24
 3/8 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk kb 1 perc a tágítás, nagyon könnyen tágulok, de ez persze emberfüggő. Van akinek kell a 20 perc, sőt, olyan is akinek még annál is több. Ha nem akarod ‘megtörni’ a szex menetét, akkor keress olyan partnert aki könnyen tágul. 16/f
2017. okt. 30. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
93%

A női és a férfi ánusz-rektum formája, alakja teljesen más...

15 éves korom óta dugnak és simán beteszi a párom.

2017. okt. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Mit értesz az alatt, hogy más az anatómiája?

2017. okt. 30. 17:25
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az első partnerem, aki ott lenn elvette a szüzességemet, könnyen és hamar berakta a szerszámát. Ez lehet, hogy adottság kérdése, de minden alkalommal pár perc alatt magamba tudom fogadni a másikat.
2017. okt. 31. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
84%

Keress rá a google-n de a nők és férfiak végbele más formájú, addig amíg egy pasinál a prosztatát izgatod és a végbél nyílás körül is millió idegsejt van a hölgyikéknél erre a puncit teremtették...

Még a végtermék formája is más egy nőnél és egy pasinál.

Azért írom mert te hetero vagy és a nőknél idegesít hogy lassan tudod análisan megkefélni. Persze az előbb leírtak miatt.

Én 15 éves fiúkén semmi extra fájdalmat nem éreztem anno kis izomláz kis kellemetlenség ennyi. Ez már jópár éve volt.

2017. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem két alapvető különbség is van. Lehet még több is, de nekem ezek jutottak eszembe hirtelen.


Az egyik az, hogy a melegeknél lényegében az anális szex jelenti magát a szexet, hiszen két fiú nem tud dugni máshogy egymással. Így aztán az együttlétek jelentős részében sor is kerül az análra, míg egy heteró kapcsolatban nem feltétlenül, ott mondjuk hetente csinálhatják egyszer análisan, vagy valami hasonló, gondolom. Ebből következően pedig a passzív fiúk jobban hozzá vannak szokva: könnyebben tágulnak, a behatolás kevésbé fáj nekik, stb., mint a lányoknak.


A másik dolog, hogy egy meleg aktusnál az előjáték után jön az anál. Ott tehát van egy hosszabb felvezetés, amely során a felek kölcsönösen felizgatják egymást: a passzív keményre szopja az aktívat, az aktív pedig már eközben játszhat a passzív fenekével, például ujjazhatja, tágíthatja, síkosíthatja neki. És ezt követi rögtön a behatolás, szóval nincs olyan érzés, hogy "megtörne" a dolog. Míg a te változatodban, ha egy hosszabb ideig tartó puncidugás után kell popsira váltani, akkor a popsit (újra) izgalomba kell hozni előtte. Ráadásul az elején óvatosabban kell mozognod, szóval nem folytathatod olyan vadul rögtön, mint ahogy a punciban befejezted.

2017. nov. 1. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!