Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitől van hogy melegként vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől van hogy melegként vagy biszexként valakinek a saját segge szexuálisan abszolút tabu?

Figyelt kérdés

Dugásban aktív férfiakra gondolok.


Ez gyakoribb, mint a passzívoknál, hogy ők meg a farkukat ne szeretnék. A legtöbb passzív sokszor csak dugásban az, vagy legalább szereti ha verik a farkát, vagy meri magának, vagy elélvez attól, szereti használni stb.


De az aktívoknál sok olyan van, aki szex közben legszívesebben leragasztaná a saját segglyukát a biztonság kedvéért. (Még nyalást sem enged oda, vagy ilyesmi)


2017. okt. 20. 18:34
 1/10 A kérdező kommentje:
Elmondom mire gondolok: Ők férfiatlannak tartják azt, hogyha az ő seggükkel bármilyen módon foglalkoznak szexuálisan?
2017. okt. 20. 18:37
 2/10 anonim ***** válasza:
82%
Az enyémet lehetne nyalni vagy finoman ujjazni. De egy pénisz behatolásából inkább nem kérnék. :)
2017. okt. 20. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Hát én szeretném ha a párom foglalkozna vele.nyalná és finoman újjazhatna is.pedig aktiv vagyok.
2017. okt. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
88%

Csak a saját szemszögemből tudok erről írni.

Ha a partnerem megpróbál megujjazni vagy nyalni, nálam turn-off van, még ha nem is undorodok az ilyesféle izgatástól.


Nyomasztó, kényelmetlen és szokatlan érzés tör rám. Olyan mintha egy rossz emlék hasítana a fejembe amit minél hamarabb ki akarok verni a fejemből.


Belegondolva tényleg olyan mintha férfiatlannak érezném magam, de nem teljesen...

Egyszerűen csak nem izgat és kiráz a hideg ha előfordul.


Bocs ha zavaros, de egy érzést nehéz leírni...

2017. okt. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk én szeretnék ugy összebujni szex után hogy a párom pénisze picit bennt legyen.néha mozoghat is
2017. okt. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
79%

Én passzív vagyok, a párom pont ilyen, neki ez abszolút tabu.

De ő amúgy azt se szereti h ha verem közben magamnak, v csak játszok magammal, azt szereti ha a dugástól élvezek el. Ez régebben sose ment emiatt erényövet hordok, ami szex közben is rajtam van. Az utóbbi időben sikerült kitapasztalnom a prosztataorgazmust, Úgyh mostmár csak így élvezhetek el.

2017. okt. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
jaj nekem. sztem se melegnek se heterónak nem kell lenni ahhoz h egy átlag épkézláb ember ne izguljon egy segxre ... most nem? elvégre az nem nemiszerv ...
2017. okt. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
89%
En kifejezetten örülök, hogy az aktív partnerem seggével nem kell foglalkoznom
2017. okt. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
82%
Uni vagyok, és szeretem, ha nem csak ujjal, hanem farokkal is kényeztetik a seggem. Természetes, hogy az is jó, amikor én dughatom a másikat.
2017. okt. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon egyszerű a magyarázat: nem izgatja őket szexuálisan. Nem olyan nehéz ezt elképzelni, biztos van ami téged is lelohaszt. Van akinél ez a szopás, van akinél a mellbimbóizgatás, van aki semmi áron nem akar smárolni az alkalmi partnerrel és vannak aktívok akiket egyszerűen taszít ha análisan akarják őket izgatni. Ha nem tudod ezen túltenni magad, akkor keress kifejezetten olyat akit ez nem zavar. Ha csak elméleti szinten foglalkoztatott a téma, és összefutsz legközelebb ilyennel, akkor tartsd tiszteletben a szexuális szokásait. :D Vagy kérdezd meg tőle, hogy miért?
2017. okt. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!