Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek miért van ez? Mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért van ez? Mit tehetnék ellene?

Figyelt kérdés

Szóval... Meleg vagyok. Már 3-4 éve tudom, sokáig tartott, de az utóbbi időben elmondtam anyukámnak és pár hozzám közel álló barátomnak, akiktől sok támogatást kaptam.


Szerencsére egy elég nyitott, értelmes környezetben vagyok és vannak ilyen barátaim.


Ugyanakkor sajnos bármennyire nyitott és értelmes a közegem mindig vannak homofób emberek. Nem sokan és általában 'elvből kerülöm' őket, de azt hiszem, hogy van 1-2 olyan ember akit vagy nem tudok vagy nem akarok emiatt kerülni.


Nem tudom, hogy ők hogyan reagálnának és ettől is félek, meg a későbbiektől is. Most gimnazisták vagyunk még csak... Vajon 5-6-7 év múlva mi fog változni?

Ez mindig nagyon aggaszt. Egyszerűen félek. Azoknak akiknek elmondtam, tőlük is féltem, de jól fogadták. Viszont ők nem homofóbok... Mindegy is. A lényeg, hogy ez eléggé frusztrál.


És az utóbbi időben egyre többször álmodom erről... Rémálmaim vannak, hogy mindenki megtudja a dolgokat, a barátaim elfordulnak tőlem és az életben és mindenhol máshol is bántanak szóban, tettel (elég furcsa álmaim vannak alapból).

Ma például azt álmodtam, hogy mentem befelé a sulimba és ahogy találkoztam emberekkel, mindenki csak odafordult, hogy "b#zi" és senki nem állt szóba velem.

Persze tudom, hogy ez nem reális... De nagyon rossz érzés, hogy ilyen álmaim vannak ettől nagyon rosszul érzem magamat. :(


Mit tehetnék ez ellen?



2017. okt. 7. 15:50
 1/2 anonim ***** válasza:
76%
ha te vagy az akire gondolok akkor ezt beszéljük meg viberen ;)
2017. okt. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
82%
Feleslegesen aggódsz. Majd, ha kikerülsz a gimiből nem fog érdekelni. Akkoriban én is aggódtam, hogy mi lesz, de ma már nem. 20/F
2017. okt. 8. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!