Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak itt olyan fiúk, akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Vannak itt olyan fiúk, akik az elmúlt időszakban (fél éven belül) voltak a Magnum, vagy a 69 szaunában? Miba véleményetek rola? Tapasztalat? F24

Figyelt kérdés

2017. okt. 5. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Két éve voltam ott kb. Dark naked partyn. Rettenetes volt. Tele öregekkel. A társalkodóban nézték a kívánság kosarat a dunán. Kaptam egy olyan gombát amit alig sikerült kiírtanom.
2017. okt. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
82%

Igen, a magnumban szinte mindig idősek vannak. A másikba vannak fiatalok, de kevesebben vannak.


Aki viszont elmegy dark and naked partira, az mégis mit vár? Hogy majd félistenek rejtegetik magukat a sötétben?

2017. okt. 5. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%
Szóval Brian Kinney-t ott nem találjuk meg :D
2017. okt. 5. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 head9 ***** válasza:
79%
Én meg pont érett 50-60as aktívval ismerkednék meg, de nem tudom hol vannak. Minden idős passzív.
2017. okt. 5. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Én tegnap voltam a Magnumban, voltak fiatalabbak is (20-as korúak), az egyik szerencsére le is szopatott. :) 35 bi/u
2017. okt. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért írjátok, hogy öregek vannak csak. Az igaz, hogy idősebbek mindig vannak és fiatalok kevésbé, de azért akad.

Magnumban kedden, pénteken és vasárnap érdemes menni, ha fiatalabbakra vágysz, a 69-be pedig csötörtökön és vasárnap. 5 előtt felesleges lemenni, 5-10 igt van a legnagyobb élet mindkét helyen.

Ha tutira akarsz menni akkor ajánlom pénteken, szombaton a coxx-ot. ott nagyon titka, ha látsz egy idősebbet. Tele van külföldi srácokkal, nekem az legutóbb nagyon bejött. Egy amerikai kigyúrt srácot kifogtam, nem volt rossz élmény.

Viszont nem árt, ha jól nézel ki.

24/f

2017. dec. 26. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Voltam mindkettőbe írj ha gondolod F23
2017. dec. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
80%
#4 Ha bejön Neked egy 50 éves passzív, én rabszolgád lennék.
2018. jan. 19. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!