Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Volt már valaki lent egyedül...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Balor kérdése:

Volt már valaki lent egyedül a Magnum szaunábban? F24

Figyelt kérdés

Egyedül veszélyes lemenni?

Nagyon nyomulnak ott az idősek?

Vannak ott 20 évesek?


2017. szept. 12. 08:15
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Én járok oda rendszeresen. Mindig egyedül megyek és eddig csak 3 olyan alkalom volt hogy nem történt semmi. Mondjuk én sokszor hívom is fel magamra a figyelmet de az már egy másik kérdés :) van vegyes korosztály és külföldiek is.
2017. szept. 12. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
27%
Az micsoda?
2017. szept. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%

engem az érdekel, hogy ott tényleg történnek dolgok? mármint igazi, nyílt gang-bang, swinger, gruppen meg minden amit el lehet képzelni? ez engedett? nem inkább kacérkodás és utána mindenki félrehúzódik?

(sosem jártam, csak hírét hallottam)

2017. szept. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó, engemnis érdekelne amit írsz, én a neten ahogy néztem (be lehet asszem járni a helyet, ilyen google streetview szerűen), szóval ahogy néztem, olyan nagyon nem lehet félrehúzódni és adott a lehetőség, hogy más is csatlakozzon, ha akar... én amikor először hallottam ezekről a helyekről, azt hittem sok pici szoba és be tud zárkózni az ember a barátjával... :D
2017. szept. 12. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Van ahova el lehet húzódni és zárható van ahova az megy aki akar. Időről időre minden torteneik ott.
2017. szept. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
82%
oké, de mi minden? valami konkrét?!
2017. szept. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
82%
Konkrét szex akár a szaunába, groupen, bármi ami szexről szól, nincsen nagyon semmi szabály azon kívül hogy a nem az nem.
2017. szept. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Vannak privát, zárható kabinok, és van közös szauna is. Mi nem érthető ezen?
2018. aug. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!