Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikor kicsin gyerkőc voltam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kicsin gyerkőc voltam akkor a mesékben mindig a kisfiúkat néztem meg pl barátaim tetszettek akik fiúk voltak, de aztán mikor 12 voltam, elkezdtek a csajok izgatni és azóta hetero vagyok. Miért nem lettem vajon meleg?

Figyelt kérdés
ezekkel a fiúkkal szimpatizáltam, szerettem őket, sőt volt olyan akivel mindennél jobban vágytam egy ölelésre puszira stb....
2017. okt. 4. 23:47
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem fejlődött ki még akkor az identitásod.
2017. okt. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem jelentett akkor meg tulsokat a szexualitas
2017. okt. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
de akkor úgy éreztem, hogy nagyon szeretem ezeket a fiúkat, és én ajándékot is tiszta szívből csináltam nekik és nagyon fájt amikor lányokkal kezdtek barátkozni olyan 10-11 évesen. persze énis elkezdtem 12 évesen de nekem az akkor fájt.
2017. okt. 5. 00:01
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem tudom ez a te ügyed te tudod a legjobban
2017. okt. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
85%

Elmondom neked, nekem óvodában a legjobb barátom egy lány volt, akivel pelenkás korunk óta ismertük egymást, ugyanott és majdnem ugyanakkor születtünk, egymás mellett laktunk, a szülei az én szüleimnek dolgoztak (mikor még együtt voltak a szüleim), szóval kb mindig együtt voltunk.

Abszolút vágytam tőle ölelésre, puszira, miegymás...


Amikor elsőbe mentünk és mások hozzá akartak szólni, akkor megsértődtem és volt olyan, hogy egy lányt a hajánál fogva cibáltam el, mert szóba állt vele. (Hát igen, elég kőbunkó voltam 7 évesen... De már megváltoztam.)

Nagyon szerettem őt, mint barátot.


Ugyanoda jártunk általánosba is... Akkor már nem voltunk annyira jóban, sokszor ő másokkal lógott, mint én.

De azért jóban voltunk. Sokszor jött át hozzánk, hetedik-nyolcadikban csomószor volt, hogy hétvégén felkeltem 10 órakor, rögtön néztem, hogy írt-e aztán éjfélig leveleztünk. Akkor már volt facebook meg okos telefon.

Szóval... Szoros volt nagyon a kapcsolatunk.


Ekkor egy picit éreztem a "társadalmi elvárásokat", hogy legyen barátnőm meg miegymás.

És igazából mondhatjuk, hogy megpróbáltam a dolgot.

Mert hát abszolút jóban voltunk meg miegymás.


Aztán fokozatoson rájöttem, hogy egyáltalán nem vonz és amúgy meleg vagyok. Pont szerencse, hogy közbejött a távolság is, így igazából véget ért.


Ha nem lett volna köztünk semmi, akkor azt gondoltam volna, hogy szerelmes voltam belé.

De így visszagondolva és tudom, hogy nem éreztem iránti sem szerelmet, sem nemi vágyat, mert már akkor is egy srácba voltam szerelmes.


Valószínűleg nálad is ilyesmi, csak fordítva. Vagy esetleg még nem jutottál el addig, hogy felfedezd a saját nemi identitásodat. Az egyik a kettő közül.

2017. okt. 5. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
85%
Most mennyi idősek vagytok?
2017. okt. 5. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
9%

Sajnos az benned egy szunnyadó hajlam , a pedofiliára .

Vigyazz , ne keresd gyerekek föleg kisfiúk tarsasagat

2017. okt. 5. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!