Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek meleg?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek meleg?

Figyelt kérdés
Egyik fiú osztálytársamról azt mondják, hogy lefeküdt egy másik fiúval. Igaz lenne? Hogyan derítsem ki?

2017. okt. 4. 22:05
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Tudni kene miért akarod kideríteni mivel semmi közöd hozza!!!

Ha tetszik a srác es fel akarod kelteni az érdeklődését az mas tészta.

Amugy ne érdekeljen mert ennyi erővel a biológia tanárodat is megkerdezhetned hogy kivel kamatyol.

2017. okt. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Csatlakozom az előttem szólóhoz. Szerintem is foglalkozz inkább a saját kis életeddel, mint máséval..
2017. okt. 4. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert én is meleg vagyok, és örülnék neki, ha tényleg az lenne...
2017. okt. 4. 22:20
 4/6 anonim ***** válasza:
88%
Szerezd meg a bizalmát, beszélgess vele sokat, légy a haverja. Ha jól csinálod a barátod is lehet, és akkor az ilyen kérdéseket is fel fudod tenni neki!
2017. okt. 5. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
86%

Ha te is meleg vagy és érdeklődsz iránta akkor nyugodtan kérdezz rá.

De ezt nem írtad bele...

Tőlem nagyon sokan megkérdezték amikor tini voltam és válaszoltam rá szívfájdalom nélkül.

23/passzív

2017. okt. 5. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha gondolod ráírhatok :) Így nicns kapcsolat veled... Mármint érted...
2017. okt. 10. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!