Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kézfogásból ki lehet találni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kézfogásból ki lehet találni, hogy valaki meleg-e?

Figyelt kérdés
Egy fiú akivel nem rég találkoztam nagyon "lazán" fogta meg a kezemet, szinte szétolvadt a kezemben. Örülnék neki, ha az lenne. :D

2017. szept. 22. 15:01
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Nem, inkább személyiség vonásokat lehet kikövetkeztetni.
2017. szept. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
És milyen személyiségre utal? Mert am kívülről elég férfias, meg én aktívnak tudnám elképzelni, edz is, borostás, de a hangja is kicsit olyan lágy, selymes, meg a cuki vigyorgása...
2017. szept. 22. 15:06
 3/10 anonim ***** válasza:
93%

Én nem vagyok az, csak el volt törve egy csont az ujjamnál, így nekem se férfias, sőt ha szorítják van hogy rájuk szólok hogy fáj.

Aztán kérdik mi van? mondom az van, el volt törve f?szkalap!

2017. szept. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Hosszú ez a kézfogásosdi, de az ilyen gyenge kézfogás félénkségre, kevésbé domináns emberekre utalhat,
2017. szept. 22. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%

Aki kézfogásból ítél meg, az mit akar?

Egy kézfogásból nem tudod meg, hány életet mentettem meg, milyen programokat írtam, mennyi diákot segítettem az életben, mennyi könyvet publikáltam, hogy bánok az állatokkal, verem-e a feleségem, stb. Ezekre mind következtetsz a kézfogásomból, de fogalmad sincs róla.


Egy böllérnek a kézfogása olyan mint egy szikla, egy agysebészé, sokkal finomabb, mert másra használja a kezét.

Emiatt te a böllért többre becsülöd.

2017. szept. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
86%
így van, a kézfogás erősségéből legfőképp a belső énjére lehet következtetni, valószínűleg félénkebb lehet és nem agilis személyiségre utal, de ez még nem jelenti azt hogy meleg:D
2017. szept. 22. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
86%
Én például félénk vagyok, biszex, férfi preferenciával, és a passzív szerep jön be. Mégis szeretek normálisan kezet fogni. Tehát megszorítom annak a kezét akivel kezet fogok.
2017. szept. 22. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
85%

nekem is van olyan ismerősöm aki mindenféle szorítás nélkül fog kezet de nem meleg.



vagyis úgy tudom hogy nem az xD

2017. szept. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
89%

Nekem olyan ismerősöm volt,aki kézfogásnál erősen megszorította a kezemet(már fájt).

Kérdeztem tőle miért csinálja ezt,azt mondta,hogy nehogy melegnek nézzék!


Vazzeg...

2017. szept. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
82%
Miért kell szorítani? nem fxsz :)
2017. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!