Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Te mit választanál?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te mit választanál?

Figyelt kérdés

Azt hogy fel vállalod magad és sokkal nagyobb lesz az esélye hogy lesz valakid.

Vagy nem vállalod fel, helyette titokban peóbálkozol kevés eséllyel..

20/f/p



2017. szept. 12. 18:29
 1/5 anonim ***** válasza:
82%

Az elsőt választanám.

De velem a kettő keveréke van.

Már fel vállaltam de kevés esélyem van. Mivel elég félénk és zárkózott vagyok.

2017. szept. 12. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
83%
Miert kene felvallanod magad egy kapcsolathoz? Nekem mar evek ota van, megse tudjak rolam sokan.
2017. szept. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#1 nek: szerintem ne legyel ilyen felénk, meg lesz az :D

#2 nak: persze hogy nem muszáj csak szerintem jobban érzi magát az ember és nem kell attól félnie hogy pl el szólna magát, és bárhol bárki előtt a párjával lehet

2017. szept. 12. 19:23
 4/5 anonim ***** válasza:
86%
Én nem vállaltam fel, és titokban remélek valamit, szinte nulla sikerrel.Egy aktív.
2017. szept. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
82%

Hát igazából én fel válaltam de senkit nem lepet meg eléggé látszott rajtam és senkit nem zavart és nem lepet meg xd és van is valakim! :)


19/F/P

2017. szept. 14. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!