Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan aki lefeküdt terveze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki lefeküdt tervezetlenül a saját nemével?

Figyelt kérdés
Olyan érdekelne, hogy mondjuk a nő elmegy a moziba egyedűl és ott egy másik nő elcsábítja valahogy és szexelnek. Vagy ugyan ez fiúban.
2017. szept. 7. 13:15
 1/10 anonim válasza:
82%
Szerintem simán van.
2017. szept. 7. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Egy buli alkalmával egymásba gabalyodtunk egy lánnyal. Szóval igen, van.

N

2017. szept. 7. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
21%
Buliban beraktak valamit a kólámba. Lemerevedtem tőle, mozdulni sem bírtam, de magamnál voltam. És seggbekúrt két buzzancs egy kocsiban.
2017. szept. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Húha. Hát nem olyan tervezetlenre gondoltam ahol a másik magatehetetlen.
2017. szept. 7. 20:01
 5/10 anonim ***** válasza:
18%
Csak poénkodtam. Tervezetlen pedig azt jelenti.
2017. szept. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nem én olyanra gondoltam, hogy pl egy fiú elmegy a buliba, aztán ott egy másik pasi rámozdul, őmeg ott abban a helyzetben belemegy függetlenül attól, hogy meleg e.
2017. szept. 8. 03:22
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Ilyen csak akkor van ha az adott fél meleg/leszbikus vagy érzi magában a hajlamot.Ebben az esetben lehetséges,hogy arra az estére,alkalomra nem tervez semmit,mégis összejön valami. Ha addig nem volt benne hajlam egy este alatt, egy emberért nem fog tudni kialakulni, tehát ebben az esetben kizárt.
2017. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
82%
Kollégámnál aludtam és egy ágyba szval nem terveztem
2017. szept. 9. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szexre gondoltam. :)
2017. szept. 10. 06:56
 10/10 Maximilian01 ***** válasza:
100%
Buliban ismeretlen srác nadrágján hagytam a tekintetem ő észrevette odajött...kocsi mellett a kocsin és a kocsiban reggelig Szuper volt:)
2017. szept. 23. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!