Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek van arra esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van arra esély hogy egy 41éves férfi aki mostanában "kacsingat"saját neme felé, találjon magának egy fiatal srácot? Aki nem csak szexre kell!

Figyelt kérdés
Mivel nem volt még férfikapcsolat így hátulról szűz.fogalmam sincs vajon a hogy van a homoszexuálisoknál a korosztályok közötti kapcsolat.

2017. szept. 3. 20:45
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem tuti. Sőt, mindjárt elborítanak az ajánlkozók! De csak óvatosan, rengeteg a kamus :D.
2017. szept. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!Elég jo emberismerő vagyok bár ez nem biztos hogy segít😊!Bár nem társkeresés céljából írtam ki hanem azért hogy tudjam mire számíthatok.lehet ugy tűnik sokat akarok talán túl sokat de én egy olyan kapcsolatot keresek ami nem csak szexről szól.
2017. szept. 3. 21:03
 3/7 anonim ***** válasza:
83%
Attól függ hogy nézel ki ha egy jóképű fiatalos igényes 41 éves férfi vagy akkor van ra esély! Mondjuk ha nem, akkor is akadnak fiatal srácok akik öregekre izgulnak.
2017. szept. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
89%
nem sok, de persze a pénz sokat nyom a latba
2017. szept. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
83%
Passzívként,hogy fiatalabb aktívat találj szerintem az nehezebb dolog, de ha aktív lennél, akkor szerintem bőven lenne esélyed a fiatalabb korosztálynál :D
2017. szept. 4. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az aktív szerep bőven belefér
2017. szept. 4. 19:43
 7/7 anonim ***** válasza:
82%

ha aktív vagy akkor szerintem könnyű dolgod lesz:)

23f

2017. szept. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!