Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek mennyi az esély?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi az esély?

Figyelt kérdés
Lassan kezdem elveszíteni a reményt, hogy nem találok senkit, aki elfogadna és szeretne. Egyáltalán nincs önbizalmam se. Mit csináljak? 20/F

2017. szept. 6. 14:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
85%

Tinder, Planetromeo, Grindr, Meleg bárok, szaunák plusz van még legalább 5-6 társkereső Magyarorzságon.

Itt ne ismerkedj...

2017. szept. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Nem akarok itt ismerkedni, csak tanácsokat szeretnék kérni. Az internetes oldalak pedig nem váltak be. Mert vagy az idősek talàlnak meg, vagy pedig szinte "luxus" elvárásaik vannak.,
2017. szept. 6. 14:58
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem hamar feladtad az online ismerkedést van ,h 1 hét után talál az ember egy normális randi partnert mindenféle hátsószándék nélkül,és van h 2 hónap múlva is 1,2 félre sikerült randi a végeredmény.Lényeg nem szabad hamar feladni és jó pár kínos randi is lehet ,de én t keresőkről ismerkedtem már meg nagyon rendes,helyes férfiakkal.Szaunákat nem ajánlom hacsak nem dugni szeretnél vadidegenekkel 5 perc ismeretség után.
2017. szept. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hát tényleg nem tudom... azért köszi :)
2017. szept. 6. 15:24
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Mindenképp randizgass, próbálkozz. Anno nekem sem volt semmi önbizalmam, körmötrágva, térdremegve mentem el egy egy randira, de még ha nem is volt több egy dumálásnál, vagy egy alkalmi szexnél, annyit azért segített, hogy azóta már sokkal lazábban és bátrabban ismerkedek és van önbizalmam. Amúgy nálam az alkalmi mindig tartós szándékkal született, de ugye még nem találtam meg azt sajnos, akivel úgy megvan a kémia, hogy mindketten azt mondjuk, hogy nincs szükségem másra mert a másikkal minden téren kiegészítjük egymást. Szóval nem azt mondom, hogy le kell feküdni fűvel fával, de ha kellő netes beszélgetés után, és egy élőben elkövetett randin úgy érzed, hogy megvan az a fajta szimpátia, hogy belemenj a szexbe is akár első randin, akkor miért ne... lehet nem lesz több alkalom, de nem szűzen fogsz meghalni, valamilyen szinten egy kicsit kielégít azért és lenyugszanak a hormonjaid, tapasztaltabb leszel és segít a saját magaddal szembeni gátlások leküzdésében is, mert elmondhatod, hogy volt valaki aki lefeküdt veled. Mert valljuk be, ha nem tetszenél az illetőnek, nem bújna veled ágyba, az már más kérdés, hogy esetleg ennek ellenére mégse működik a dolog, mert mondjuk ő vadabban szereti, te meg érzékien, és ezért esetleg mégse passzoltok. Időbe tellik azért mire az ember megtalálja azt, aki kellően inteligens, tud vele beszélgetni és mindent meg tud osztani vele és még a kémia is megvan.... még heteróként is nehéz a tökéletes párt megtalálni, nem hogy melegként. Én 25 éves vagyok és még én sem találtam meg azt az illetőt. =) de nem adom fel, vannak ilyen kis kalandjaim, nem túl gyakran, de épp elégszer ahhoz, hogy a vágyaim megélhessem (persze ésszel, védekezve és ugye nem akárkivel) aztán remélem, egyszer olyat találok, aki mellől nem akarok továbblépni és ő se mellőlem!

Sok sikert neked is, remélem tudtam segíteni a saját ismerkedési filozófiám ecsetelésével :D

2017. szept. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszi :) igazából mostmár le is feküdnek valakivel , és találtam is valakit aki nagyon tetszik csak meg a nevet se tudom :(
2017. szept. 6. 16:27
 7/13 anonim ***** válasza:
89%

#5-ös vagyok, az már jó, a neve nem fontos, majd ha találkoztok, úgyis megmondja a nevét, legalább a keresztnevét. A lényeg szerintem, hogy ne egyből durr bele, hanem térképezd fel valamilyen szinten, hogy mit akar, milyen vágyai vannak, esetleg diszkréten de másról is lehet beszélgetni. Mivel foglalkozik, meg van-e hobbija, vagy olyanokról, hogy mit gondol az ismerkedésről, ő hogy szeret ismerkedni... ebből már leszűrhető, hogy az illető csak szexre hajt, vagy normálidabb annál. Persze nem kell mindent apró részletekig kivesézni, meg ugye az ember azért óvatosan mond el dolgokat magáról ismeretlennek, de azért lehet beszélgetni. Én is ki tudja az eddigi srácok közül mindegyik az igazat mondta-e, valóban úgy hívják-e ahogy bemutatkozott... de mind rendea srác volt, legalábbis az alapján amit láttam belőlük. Ez a meleg világ elég bonyolult, nagyon fontos mindenkinek a diszkréció, ezért nagyon nehéz is megismerni, hogy milyen a másik a hétköznapokban, mert még ha össze is jössz valakivel, nem biztos, hogy engedi, hogy nagyon beleláss az életebe. De nincs is ezzel baj, elég ha tudod, hogy nem egy pszichopata gyilkos, hanem azért le lehet szűrni sok mindent az emberekről az irásmódjuk, a helyesírásuk, a stílusuk alapján, vagy ha talira kerül a sor, akkor a modoruk, viselkedésük, gesztusaik, az hogy mennyire közvetlen vagy épp zárkózott... meg persze a kinézett, hogy mennyire ad magára. Nem arra gondolok, hogy a legutolsó divatmagazin szerint kell felöltözve lennie, csak arra, hogy rendezett-e, tiszta-e ilyesmi...Amúgy ez is egy készség amit az ember el tud sajátítani ismerkedései kapcsán, hogy valamelyest megtanul idegen emberekről véleményt alkotni ha úgy tetszik "megítélni", persze nem első ránézésre, hanem ahogy összeáll a kép. Sose szabad elsőre ítélni szerintem, persze ha nagyon látványosan érezhető, hogy nem működne, vagy nem akarsz ismerkedni az illetővel, akkor tudni kell nemet mondani is, de akkor se ítéljük el a másikat, szimplán csak nem őt keressük :)

Szóval ha tetszik, vágj bele, dumálgass vele, kicsit próbáld megismerni, feltérképezni, aztán csak spontán :) bocsi hogy ilyen hosszan rizsázok :D

2017. szept. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Semmi gond nagyon jó dolgokat mondasz :) csak hogy se meddig nem jutottunk eddig mert romeon találtam meg és meg a nevet se mondta el
2017. szept. 6. 17:23
 9/13 anonim ***** válasza:
84%
Megint én, hát ha nem tudsz vele zöld ágra vergődni, vagy úgy látod, hogy nem megy a kommunikáció akkor jobb hanyagolni, bármennyire is tetszik... :/
2017. szept. 6. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
85%
Hali!milyen korosztályban keresgélsz?aktívat vagy passzívat?
2017. szept. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!