Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiatal fiúk! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiatal fiúk! Ti bevállalnátok egy száraz anált kutyapózban egy helyes, izmos aktívval?

Figyelt kérdés
Kort is írhatok légyszíves, köszönöm!

2017. szept. 1. 22:15
1 2 3
 21/27 Brthpt válasza:
100%
Kössz! Akkor én aktív vagyok csak heteró? Hmm. Nem vágom. De okés. 20-hallod, tényleg nem tudom hogy kerültem ide de nem zavar. Semmi bajom a melegekkel. Jófejek és vicces figurak. A csajom legjobb baratnöje is egy meleg srác, na majd megkérdezem hogy aktív-e vagy passzív. Bar az még mindig nem világos hogy ez hogy dől el és ezt honnan tudják a srácok egymásról. Lehet megismerkedsz egy sraccal aztan megakarod dugni es az agyban azt mondja hogy bocs de en duglak.. szoval olyan zsakbamacska alap? De ez a kerdes meg hulyeseg, mert ha mondjuk sikosito nelkul csinalod, mondjuk gumiban mar dugtam egy csajjal popsiba de szarazon? Dehat az rohadtul fajna... nem is ertem.
2017. nov. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Vszeg igen

23

2018. okt. 21. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem. A gumi nagyon nagyon fájdalmas szárazon, ha esetleg gumi nélkül csinálná még akkor is vérzés esélyes lesz a passzív, azon kívül hogy egészségügyi kockázatot jelent, akkor is ha mindketten HIV negatívak, a hepatitis C pont így terjed például.


Szárazon semmi értelme, ha utaljátok a síkosítót, nyállal is lehet.

2018. okt. 21. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Egy helyes, izmos aktívot bevállalnék, de nem szárazon. :P

22/F

2018. okt. 22. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
100%
Simán 🙂
2019. jún. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim válasza:
100%
Igen!
2021. dec. 22. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
77%
Teljesen szárazon nem lehet szexelni sem kb, ha más nem akkor az előváladék fogja betölteni a sikosító funkcióját. Végülis petting-gel ellehet érni xD
2021. dec. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!