Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Passzív fiatal fiúk! Ti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Passzív fiatal fiúk! Ti bevállalnátok egy száraz anált kutyapózban egy helyes, izmos aktívval?

Figyelt kérdés
Kort is írhatok légyszíves, köszönöm!

2017. szept. 1. 22:15
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
97%
Helyes, izmos, és szarik a partnerére...
2017. szept. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
94%
De miért szárazon?? Ez izgatja, vagy ennyire hülye? Vagy ennyire hülye, hogy az izgatja, hogy fáj neked ahogy a farkával tépi a hozzátapadó végbeledet??... legyen eszed haver, vagy kérd meg, hogy rendesen használjon síkosítót, vagy hagyd a francba.
2017. szept. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
93%
Nem vállalnám be, akármilyen helyes is senkivel se vállalnám be. Ennyire mazochista senki nem lehet.
2017. szept. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
92%
Hülye aki ilyet bevállal.
2017. szept. 2. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Van egy olyan érzésem hogy a kérdező az aktív. Aki remélhetőleg csak tudatlan, nem arra gerjed hogy a partnere szenved.
2017. szept. 2. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
Passzív, 20 éves fiú vagyok,azért kérdeztem, mert nekem ez egy új fogalom volt, érdekelt, hogy vajon csak én vagyok olyan, hogy ebbe NEM megyek bele. :)
2017. szept. 2. 07:53
 7/27 anonim ***** válasza:
93%
Ebben az esetben jól teszed ha kicsit is becsülöd magad, nem állsz le olyannal aki ennyire szarik rád.
2017. szept. 2. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
93%
NEM!
2017. szept. 2. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
78%
Egyszer csináltam, passzív voltam, nem volt rossz csak nagyon nehéz a technikája. Én bevállalnám, de nem egy helyes izmos aktival hanem kapcsolatban a baratomal akivel már össze vagyunk szokva és figyel rám.
2017. szept. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Nekem első alkalom ilyen volt. :D
2017. szept. 2. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!