Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen gyakori hogy valaki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakori hogy valaki biszexuálisból meleg lesz?

Figyelt kérdés
és mielőtt mondanátok hogy ők eleve melegek voltak, én pl ilyen vagyok, régen vonzódtam a nőkhöz is de ma már csak a férfiak érdekelnek szexuálisan..
2017. aug. 24. 10:46
 1/6 anonim ***** válasza:
56%

Biszex vagy meg attol. Csak rajottel h 100 nobol 1 a normalis.

23 N

2017. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem, mert ma el se tudom képzelni hogy nővel csináljam, de se áll rájuk..
2017. aug. 24. 10:59
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Hat akk nem csinalod velunk. Szerimtem tok folos a mierteket es az elnevezeseket keresni. Pasikkal akarsz kurni, es pont. En is csak, mert hetero vagyok, de ez nem lenyeges.

A lenyeg csak h a fiukra izgulunk es az o tarsasagukat keressuk. Ennyi. Ne filozd tul

2017. aug. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem gyakori, de ehhez idő kell és önismeret.

Előfordul az emberrel hogy érzelmileg nőkhöz, testileg férfiakhoz vonzódik valaki, de ez lehet fordítva is.

és még több dologtól is függhet

2017. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Sokaknak egy allomas csak az elfogadasban az, hogy biszexnek nevezik magukat. Mert az megse "bzi", gondoljak. Ezert sokan bebeszelik maguknak, hogy oket a ferfi arc taszitja, csak a farok izgatja fel, vagy azt hogy ferfiba nem tudnak szerelmesek lenni csak szex erdekli oket. Ez mind csak lazadas az iranyultsag elfogadasa ellen. Persze lehet valaki siman biszex vagy meleg is. De olyan, hogy csak a farok izgat, maga a ferfi nem - az eleg ellentmondasos bullshit. :)
2017. aug. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez a folyamat a melegek nagy részénél lejátszódik.


Például nálam is lejátszódott.

Soha nem voltam hetero és biszex sem, mégis ezt hittem.


A lányok sosem vonzottak, csak nem láttam a példát csak hogy mindenki azt várja, higy egy lány tetszen.

2017. aug. 24. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!