Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miután szakítottatok, az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miután szakítottatok, az exeddel barátok maradtok?

Figyelt kérdés

Feltéve persze, hogy békésen váltok el, és nem tettetek semmi olyan ami miatt utáljátok egymást :D

Szívesen maradtok barátok és találkoztok, beszéltek? :)

Vagy ez nonsense és semmiféleképpen sem? :D



2017. júl. 31. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem, szerintem semmj jo nem szarmazhat belole.
2017. júl. 31. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt akivel szakítás után is majdnem egy évig szinte napi szinten beszéltünk, kb. mint addig. De nálunk leginkább a távolság miatt lett vége, nem haraggal váltunk el.
2017. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%
Bèkèvel váltunk el.. De nem beszèlünk egymással semmi..
2017. júl. 31. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem ment, hiába próbáltuk meg. Leginkább csak online beszéltünk utána és max havi 1-2szer találkoztunk. De fél évvel később összejött valakivel és utána már nem kerestem inkább.
2017. júl. 31. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
beszélek nagyon ritkán 2vel, de találkozni nem talalkoznek veluk. :)
2017. júl. 31. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

Nem maradtunk barátok, mert az nem működik. Ha valakivel szakítok, az azt jelenti, hogy minimum egy fél évig semmilyen formában nem kommunikálok vele.

Ha szakítás után "barátok" maradtok, az a gyakorlatban azt jelenti, hogy nem tudtok egymástól elszakadni, ez pedig senkinek sem jó, mert nem tud egyikőtök sem továbblépni, hiszen gondold el: ha megismerkedsz egy új pasival, mit szólna ahhoz, hogy te az exeddel "barátkozol"?

2017. júl. 31. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
92%
Mink barátok maradtunk, szoktam mai napig hozá meni még egy ágyban is alszunk, de már nincs szex vagy ehez hasonló. Nem szeretném elveszíteni úgy mind egy barátot , de ő sem engem attól hogy nem vagunk egy pár lehetünk barátok. Tovább lépni is lehet attól, nekem is van meg neki is van fiúja az teljesen más. Olyan jó embert mind ő nem akarom egyszerűen el engedni, bár nem vagyok bele szerelmes és ő sem belém, de nagyon meg értjük egymást és ez jó. A párkapcsolat kezdetén jó elmondani ezt, hogy mi a szitu az exedel, nem hogy féltékeny lesz a mostani párod. De mink szépen, és megbeszéltük a dolgott talán azért maradt meg a barátság köztünk.
2017. aug. 1. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 MolotovPunk ***** válasza:
100%

Nem.(Nem láttam értelmét.)

Egyik exbarátnőmmel sem tartom a kapcsolatot.

2017. aug. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!