Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mennyire lenne gáz, ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lenne gáz, ha egy aktív ismerősöm elvinne nyaralni, szexért cserébe? 18/f

Figyelt kérdés
Azt mondta, fizet mindent, de kemény menetekre készüljek.
2017. júl. 24. 21:33
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
92%

75%-os vagyok.


Vigyen azért, mert tetszel neki, nem azért, mert szexelni akar és ezt előre ki is köti. Ha valamit kér cserébe, nem lehet valami jó pasi. És szánalomból meg nem szexelnék vele. Ennek úgy kellet volna hogy legyen, hogy elhív téged és kölcsönös szimpátia alapján úgyis megtörténne a dolog.


Még fiatal vagy, én nem tanácsolom, hogy ilyen idősen eladd a tested egy idősebb pasinak.

2017. júl. 24. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha jól néz ki igen.

Ha nem,csak a nyaralásért nem:D


Annyit nem ér egy nyaralás,hogy olyannal szexeljek,aki nem jön be.

2017. júl. 25. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
51%

Komolyan mondom hihetetlen hogy a melegeknél már semmi se gáz. Mik ezek a vàlaszok te jó isten...

persze menj csak, legyél prosti semmi gond nincs azzal ha pénzért szexelsz. Ja hogy sportos a csávò akkor így már minden ok, egyből nyílik is a segged mi?

Nagyon szánalmasak vagytok.

2017. júl. 25. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%

Izé :D heteróknál is előfordulnak az ilyenek, nem csak a melegeknél.

Igazából, ha kedveled, kívánod is, akkor nyugodtan menj szerintem. De csak akkor, ha tényleg nem undorral fekszel le vele.

2017. júl. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:
Van pénze, csak nincs kapcsolata. Neki egy nyaralás annyira megterhelő kb mintha te veszel egy pohár üdítőt.
2017. júl. 25. 10:02
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
Én is szívesen elvinnék nyaralásra egy 18 évest :)
2017. júl. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
70%

74%-os,te pedig irigy vagy.

Valszeg neked senki nem tenne ilyen ajánlatot.


Én személy szerint egy utazásért nem szexelnék akárkivel.

De az is lehet,hogy ez a fiú soha nem fog eljutni hasonló helyre sem,nem tudhatjuk milyen szállodában fognak megszállni:)


Na meg maga a helyzet is izgalmas.

A nyaralás alcíme lehetne az is,hogy "Micsoda nő!":D

2017. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
71%

Miért lenne irigy? Te mondod, hogy te sem szexelnél mással utazással, de a fiú esetében pont ez a kritérium. Ha mégis belemegy, akkor a testét adja el..


Mondom én ezt úgy, hogyha egy hiper szuper szállodába vinnének el engem egy hétre akkor valószínűleg elmennék egy nem vonzó pasival is. Szexelni viszont nem muszáj vele. De ha ezt előre kiköti, továbbra is azt gondolom erről, hogy undorító.

2017. júl. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
87%

Ha tetszik neked ez a pasi és szívesen szexelnél vele, akkor miért lenne gáz?

Jó, morálisan nem valami szép dolog, de ugyanígy az sem szép, ha valaki olyan emberrel szexel, akivel nincs kapcsolatban.

2017. júl. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:
Nem visz a Bahamákra, csak ide Horvátokhoz. Nem az a lényeg, hogy hova, hanem hogy kimozdulok itthonról.
2017. júl. 25. 14:32
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!