Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Vannak korrekt biszex partnerk...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak korrekt biszex partnerkereső oldalak?

Figyelt kérdés
Még sosem szexeltem pasival,de szívesen kipróbálnám. 39 éves fejjel fogalmam sincs milyen oldalakon lehet hasonló kisérletezőt találni.
2017. júl. 22. 19:21
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Planetromeo-t javaslom, az a leglátogatottabb Magyarország szerte. Nem biszexuálisoknak van elsősorban, de nagyobb a valószínűsége, hogy ott találj szükségedet képező személy, mint egy "noname" csak biszexeknek fenntartott oldalon.
2017. júl. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért kell biszex partnerkereső, ha férfit keresel? Ott vannak a meleg társkeresők erre a célra pl a planetromeo ahogyan előttem írták, ha meg nővel akarsz ismerkedni, akkor ott vannak a hetero társkeresők. Lehet, hogy tájékozatlan vagyok, de szerintem ilyen társkereső nem létezik, amire csak biszexek reggelhetnek..
2017. júl. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!